Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 35 éves szűz férifinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves szűz férifinek milyen munkahelyi pozíciót és fizetést kellene elérnie ahhoz, hogy végre lefeküdjön vele egy nő?

Figyelt kérdés
jan. 15. 22:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
600 nettó
jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
itt fejben vannak a bajok nem a munkahelyi pozícióval
jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Hataloméhes kurtizánok adjátok meg a választ!
jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Haver, ha 35 év alatt nem ment itt nem a pénz a baj, hanem te.
jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Min 1m /ho
jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
41%
Meg kell házasodnia, kisfiam. Addig meg legyen szűz, mert ez a rend.
jan. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Nehéz, nehéz! Legalább egy udvarsepregetö pozicio szükséges minimálbéren. A többi jön magátol HA??? normális a fazon.
jan. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
A saját szinteden tudnál találni
jan. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Prosti 20 rugoert lefekszik veked meg ha kukas vagy akkor is
jan. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
9, bocsi , gyorsan olvastam, elsőre meglepődtem, hogy ki fekszik le egy "kakassal" húszért, aztán...:) Kérdező, rossz az alapállás. Az jó, ha a pozíciódért fekszik le valaki veled? Ha meg megteszi, akkor meg, az a baj, mert miért csak ezért... Elárulom, a sok incel duma ellenére, nem minden nő prosti. És lehet, ha a pénzedért találsz valakit, ott is benne van a pakliban, hogy lefekszik veled, aztán meg jól lehúz, vagy lejárat. Egyetemista voltam, amikor ez az első három eset történt, mondjuk úgy alsó közép osztály, és sem fullos kocsi, sem kirívóan drága cuccok, humorom talán volt, és akkorra értettem meg, hogy ne görcsöljek, jönni fog az a nő, akit nem érdekel a szüzességem. Az első egy foglalt csaj volt, aki amíg a pasija fesztiválozott úgy intézte, hogy kettesben maradjunk, és kész, nem fizikailag, de letámadt, öt évvel volt idősebb. A másik csaj szabaderkölcsű volt, egy kislétszámú házibulin kiütötte magát, a többiek lementek piáért, a csaj aludt, én vigyáztam rá, mert akkor jöttem, akkor nem történt semmi, megébredt, dumáltunk, de ismertük már valamennyire egymást, visszaért a piaszerző társaság, a csaj is felépült, de a piaszerzők már töltögettek, nem is figyeltem, kb kiütötte magát mindenki, ki erre, ki arra feküdt, én is iszogattam, erre jön a csaj, folytatjuk a beszélgetést, aztán utal rá, hogy csináljuk, de nagyon halkan. A harmadik egy független családanya volt, 20 év volt köztünk, szabadtéri kisebb party, felszabadult voltam, nem a piától, de éppen kihevertem a három hónappal azelőtti visszautasítást a reménytelen szerelmemtől, és valamennyire szórakoztattam, nem támadtam le, nem ott, de utána pár napra rá meg is történt a dolog, ebből kapcsolat is lett.
jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!