Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 35 éves szűz férifinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves szűz férifinek milyen munkahelyi pozíciót és fizetést kellene elérnie ahhoz, hogy végre lefeküdjön vele egy nő?

Figyelt kérdés
jan. 15. 22:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
1,5 millió/ho
jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

,,9, bocsi , gyorsan olvastam, elsőre meglepődtem, hogy ki fekszik le egy "kakassal" húszért, aztán...:) Kérdező, rossz az alapállás. "


Engem már úgy se fog egy nő sem letámadni ugyanúgy, mint téged. Rajtam kizárólag az anyagiak segíthetnek már.

jan. 18. 14:01
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
Csatlakozz be a csimpanzok koze azok tobben dugnak 1 nostenyt
jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem azon múlik. Igen egy bizonyos réteg azt figyeli hogy mid van ,de egy normális nőnek a te belső értékeid fognak megtetszeni,màr ha vannak 😄
jan. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Köze sincs ehhez a fizetéshez.

HA nem tudsz udvarolni és társalogni kellemesen akkor mindegy hogy mennyi pénzed van.

A pénznek esetleg később lesz szerepe.

febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!