Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi impotenssé válik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi impotenssé válik akkor a felesége más férfiakhoz fog járni szexelni?

Figyelt kérdés
2023. dec. 27. 10:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány éves a nő és mennyire nagy étvágyú. Nekem hiányozna az intimitás.
2023. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%

Mi majd. Sorvadjon el a férje mellett

Vagy a férj felcsatist rák magára.

2023. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, mentek a zöld pipák :)
2023. dec. 27. 11:27
 14/18 anonim ***** válasza:
60%

Ez alap.

Egyébként valaki írta, hogy már az elején is kis farka volt a pasinak.

Persze, csak van itt egy trükk. A nők az elején teljesen másban gondolkoznak, mások a prioritások. A szex van az utolsó helyen, sokkal fontosabb, hogy mennyire megbízható egy pasi, milyen az (várható) anyagi helyzete, mennyire fogadja el a család, rokonok, barátok stb.

Aztán amikor megvan a ház, gyerek stb akkor jönnek elő ilyenek, mint amit írtak, hogy szex meg mekkora farok stb(ő még élni akar). A családok nagyrészében aztán ebből van a cirkusz, 100 ilyet láttam már.

2023. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
Hmm...pont ezen gondolkodtam mikor ide értem a kérdéshez...Hogy mióta nem volt már itthon semmi, meg úgy néz ki nem is igen lesz már. És pont azon gondolkodtam, talán fel kellene keresni a pasit akit elutasítottam...De egyszerűen nem tudom megtenni amilyen marha vagyok...De abba meg beleőrülök, már a gondolatba is, hogy most tényleg soha többé nem lesz részem szexben???
2023. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

15


Az élet nagy kérdései...a halálos ágyunkon azt bánjuk majd meg, amit megtettünk,vagy azt,amit nem?

2023. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#16

A tettek következményétől függ...


De alapból tuti azt, amit nem tettünk meg.

2023. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

16 vagyok


17-nek

Igen,én is így gondolom.

2023. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!