Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sima kozmetikus is vállalná?? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal kérdése:

Sima kozmetikus is vállalná?? Ferfi vagyok és a farkam mellet vann egy pattanás? Csak a nagy hasamtol nem látom hogy kinyomjam?? Vagy ezt csak speciális kozmetikus vagy egyéb??

Figyelt kérdés

2023. dec. 27. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
tükör
2023. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Foggyál le.
2023. dec. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik már nap.
2023. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem látod, honnan tudod, hogy ott van? Lehet, hogy nem is pattanás. Foggyál le.
2023. dec. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja,ha nem látod ,honnan tudod, hogy pattanás és nem a farkad az ?? Vagy a heréd ??
jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Mit szívóztok vele? Irigyek vagytok hogy nem olyan gelesztás mint ti hogy beszappanozod a hasad oszt a hátad habzik? Egyet meg jegyezzetek meg nincs férfi 100kg alatt és a nőknek a nagy erős ferfiak kellenek nem a kis 50-60-70-80kg-os gyenge f*s giliszták.

Egyszer lefeküdtem egy 68kg-os pasival fe a röhögéstől nem jött össze a dolog ahogy megláttam meztelenül se mellizma se karja két pipaszár láb még most is könnyesre röhögöm magam rajta.

A sulis korszakba belefért a sovány fiúk de felnőttként már egyáltalán nem

jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a geco gyülemlett ott fel a "gyakori" ürítéstől. Verd ki és elmúlik.
jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Apád is kiverhette volna és akkor anyád lehet nem szart volna ekkora szerencsétlenséget a világra mint te vagy te girhes csontos facfej
jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tükörről hallottál már?
máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6

A válaszok többsége hűen tükrözi a társadalmunk mentális állapotát.

Illetve ha bele gondolok ezen egyének felnőtt érett emberek.

Nem mellesleg ők nevelnek fel egy újabb generációt és csodálkozunk milyen viselkedésű gyerekek nőnek fel.

szept. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!