Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt viszonyod kollegával?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt viszonyod kollegával? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2023. dec. 22. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Olyan volt, hogy kerülgettük egymást, összesimultunk "véletlenül" de mindketten megálltunk itt, mert házinyulra nem lövünk. És hosszútávon megöltük volna egymást, annyira hasonlóan önimádó és istenkomplexusosok vagyunk. És két dudás nem fér el egymás mellet 🤷‍♂️ pedig neki nagyon jó dudái vannak a mai napig. És sokan dicsérik akik már haza tudták vinni
2023. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt, de nem voltunk mindennapi kapcsolatban, hanem egy héten kb egyszer találkoztunk.

Teljesen jó volt, kb egy évig tartott.

2023. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hetente nála aludtam,négy évig.
2023. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Kettő is.

Egyik csapatépítés alkalmával, alkohol hatására. Ezt nem kellet volna utólag belegondolva. Szerelmes lett belem a pasi. Alig tudtam megértetni vele, hogy ebben nincs több.

A másik meg kárpótolta az első! ;)

2023. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most van egy ilyen, összejárunk, mindkettőnk részéről vannak a másikban olyan dolgok, ami miatt nem járnánk egymással, de a szex szuper :D Viszont nem egy csapatban dolgozunk, munkahelyen szinte sosem látjuk egymást, ez nálam fontos szempont, olyannal nem kavarnék, akivel együtt dolgozok.
2023. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Kettő volt: az egyiket megdugtam párszor, de szerelmes lett sajnos és mikor megmondtam neki, hogy ez ennyi volt, utána pokollá tette az életemet kb 2 évig. Utána megbeszéltük egyszer és kibékültünk. A másik lány egy darabig a szeretőm volt, de ma már a feleségem és 3 gyermekem anyja.
2023. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A félrelépések 2/3-a munkahelyen történik. Miért? Mert velük találkozol a legtöbbet... Ami fiatal korodban az osztály, iskola, évfolyamtárs volt, az felnőtt korban a kolléga, az azonos irodaépületben dolgozó.
2023. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fél évig volt viszonyom nem közvetlen kolléganőmmel.Egyedülálló volt,én házas.Jó volt vele szexelni,bár kicsit tapasztalatlanka volt,de tanítgattam.Emberileg is jól kijöttünk,vicces,jófej csaj,kicsit szerelmes is lettem.Aztán egyre többet akart,amit házasként nem tudtam megadni neki,így szakítottunk.Szinte minden nap látom a munkahelyen,szoktam fantáziálni róla,hogy szexelünk.
2023. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt. Az lett belőle, hogy több, mint 3 éve együtt vagyunk.
2023. dec. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Igen, a főnökömmel. Az első pillanatban felizzott a levegő, de fél évig tartottuk magunkat. Na aztán felrobbant a bomba és 2,5 évig voltam a szeretője, irgalmatlanul működött köztünk a kémia, ilyen szintű vonzalom egyszer van az ember életében.


Volt amiben megnehezítette a közös munkát, de volt előnye is, hogy sokat láthattam.

2023. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!