Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen pozitív-negativ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen pozitív-negativ tapasztalata volt prostikkal?

Figyelt kérdés
Megérte e elmenni?
2021. ápr. 8. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
nem, nagyon nem :D kétszer voltam, nekem borzasztó volt, választhattam volna jobban is dehát 10 év után mindenki sokkal okosabb ugye (remélem)
2021. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Csak jó volt. 35+ nőkhöz járok. Az ilyen 20 éves lányokkal nincs tapasztalatom, mert nem izgatnak. Anyakomplexusom van, de az idősebb nők nagyon kedvesek és nem nézik az időt, és nagyon jók a munkájukba. Viszont az is függ, te hogy állsz hozzájuk. Ha tárgyként nézed őket és bunkón viselkedsz, akkor ne várd ők is szimpatikusak lesznek veled. Itt arról van szó, add meg nekik az alapvető tiszteletet és akkor nagyon jó 1-2 órád lesz, attól függ mennyire mész. Sosem volt negatív élményem, pedig minden hónapban járok. Viszont, ha már elején taliztok és ajtóban nem szimpatikus neked a lány arcra, akkor nyugodtan megmondhatod neki és akkor ott hagyod, ebből semmi baj nincs. Akkor érhet téged rossz élmény, ha ott az ajtóban belemész a "randiba" úgy, hogy nem tetszik neked a lány arca. Ezt azért mondom, mert a legtöbb lánynak az arcra retusált, régi képek, ahol látszik, és nem olyan lesz élőben a lány arca, mint amilyen a képen látható és sokan úgyis belemennek a randiba, mert ott az ajtóban nem mernek visszafordulni és későbbiekben emiatt nem akarnak visszamenni prostizni, mert csalódtak. Van ilyen, ezért ott az ajtóban eldönteni, akarod e vagy sem. Utána ha bemész, úgy viselkedjél, mintha barátnődhöz mentél, mert akkor a prosti is úgy fog kezelni. De ha úgy kezeled, mint vmi rongyot, mert fizettél érte, akkor eléggé nem úgy fog teljesíteni neked a csajszi. Ezt azért mondom, mert a legtöbb ember a boltban is bunkó. Köszönni nem tudnak a pénztárosoknak vagy ilyesmi.
2021. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ Te milyen vagy. Én nehezen lazulok el, egy teljesen vadidegen nő mellett, akit 5 perce láttam először.

Ezen javíthat, amikor idővel visszatérő vendég leszel a hölgynél.

Egyébként akikkel én voltam, ők mindannyian kedvesek voltak, mint mikor fodrászhoz megy az ember körülbelül.

2021. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs negatív tapasztalatom, akiknél én voltam mind nagyon rendesek voltak velem.

Problémás eset vagyok, átlag nők mind pattintanak le, nem lennének prostik, esélyem sem lenne nőhöz érni, megbeszélt összegért türelmet és törődést kapok néhány órára, nekem ez sokat jelent.

2021. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2 X rafaragtam, 200x meg jó volt.kb

Olyan lányt keress aki igényes és van értékelése vagy beszámoló. Aki letiltja nem engedi ahhoz nem biztos hogy jó menni.

Amúgy 28 évtől felfelé nézegess. Alatta mind el van szállva és nagyképű és komolytalan,lehuzos.

Ritka kivétel van de kevés

2021. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt már rossz tapasztalatom is egy-kettö. De jo sokkal több. Igen megérte elmenni, mert elmentem:-)). Meg sokkal jobb mint amikor már kaparod a falat mert nem tudsz szinte semmi másra gondolni mint a szexre. Nekem a kezdö, fiatal lányokkal is voltak kimondottan jo tapasztalataim.
2021. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kíváncsi voltam milyen, de nekem csalódás volt. A csaj maximálisan kedves volt, nem nézte az órát, tiszta volt ő is, a lakás is, kettesben voltunk, de nem tudtam elengedni magamat. Egyáltalán nem éreztem azt, hogy hú, most egy bomba nő széttette a lábát előttem, mekkora királyság... Inkább kínos volt az egész, rettentő kiábrándító volt, hogy a szexért fizetnem kell, azért hogy elviselje ez a csaj a társaságomat 1-2 órán át.

Aztán gondoltam adok még egy esélyt magamnak, felhívtam később egy másikat, a megbeszélt időben azonban nem volt sehol. Telefont nem vette fel. Na ezután megfogadtam, soha többé prosti.

2021. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!