Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Inkább pozitív vagy negatív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább pozitív vagy negatív tapasztalatok vannak a félvér lányokkal hosszútávú kapcsolatban ?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyok együtt barátnőmmel, aki félig magyar félig cigány anyukája cigány de nagyon rendes minden tekintetben, imádja a családját és engem is elfogadott első perctől.


Szóval tudtok írni valós tapasztalatot arról hogy egy félvér lánnyal mennyire működhet egy házasság?



2020. aug. 7. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell érezni mennyire vagy boldog a lánnyal és mennyire nem. Ez nem "faj" függő.
2020. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy év párkapcsolat után idegen emberek tapasztalatai többet érnek, mint a sajátod? :D Elárulom, félvérek, fehérek, és cigányok sem mind ugyanolyanok.
2020. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat, nem, nem ez alapján fogok dönteni, igazából már döntöttem, csak érdekel hogy volt e másnál bármi kifejezetten ilyen kapcsolatoknál jelentkező probléma. Mert probléma az bárhol lehet származástól függetlenül ez egyértelmű.

Nálunk például az én családom volt bajos eleinte, de csak amíg nem ismerték meg, szüleink is már ismerik egymást. Az ő részéről ugye mint bármilyen udvarlót a lányos családban kezeltek mert alapból vegyes házasságból született így ez ott nem számított.

Amúgy meg mindenki dolgozik a családjainkban, ő fehérebb bőrű szinte mint én vagyok főleg nyáron, senki nem mondaná meg én is csak a gyönyörű szemei miatt sejtettem mikor még nem tudtam róla semmit. Szóval teljesen átlagos emberek vagyunk.


Csak simán érdekel mások tapasztalata is, lehet van olyasmi ami nálunk még nem volt és mások tapasztalatából lehet tanulni,az azért nem baj ? :)

2020. aug. 7. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Bocsánat hogy ezt mondom de te nagyon sötét vagy. Minden ember más, nem tudsz más tapasztalataiból tanulni:D te ismered a lányt és a családját, nem is értem hogy merült fel benned ilyen kérdés..
2020. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!