Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon mi üthetett belé? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi üthetett belé? Ez eddig rám volt jellemző, de most ő is elkezdte?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, eleinte nem volt ez, de mostanában, talán az elmúlt 2 hétben barátnőmnek a hobbija lett, h full levetkezőik, és először mászkál a lakásban, majd rám mászik, de amikor odanyúlnék neki, akkor meg eltolja a kezem. Ezt az elején még én csináltam, h meztelenül járkáltam előtte csak úgy, de nem próbálkoztam be nála akkor, csak úgy mentem át a hálóból a fürdőbe, h nem törölközővel, csak natúrba. Azóta ő is ezt csinálja, de valami furcsa az egészben, mert megdugni csak ritkán tudom, és nem azért mert nem áll fel, hanem mert játszik velem. Miért?

A kérdés úgy hülyeség ahogy van, de főleg itt most a lányokat kérdezem, h netán ha őket megbántják, vagy valami, akkor produkálnak e hasonló dolgokat? Mondtam egy olyat neki, ami talán kicsit bántó volt, de nem értem az összefüggést a viselkedése és a kimondott dolog között.



2023. dec. 21. 15:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni, annyit mondtam neki, h jó lenne ha kevesebb ruhát venne magának, mert azért minden héten vásárol és mindig haza is jön valami "ronggyal" azt már túlzásnak tartom. Erre bedurcizott, utána rá egy 2 nappal kezdődött a kifutómodellkedés. A beszólás miatt lehet? Félreértette vajon azt h én azt mondtam neki, h kevesebb ruha legyen neki? Nem úgy értettem, h rajta.
2023. dec. 21. 15:45
 2/11 steven95 ***** válasza:
97%
Még valamit elfelejtettél, őt megkérdezni. Szívesen.
2023. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem tetszik a rendszer akkor szakits vele es ennyi, ez nem atomfizika, szivesen.
2023. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2


Szerinted nem ez volt az első dolog, ami eszembe jutott? 🤦‍♂️🤦‍♂️


Nem mond rá semmit, csak mosolyog aztán húzza az agyamat.


#3


Azt nem mondtam, h nem tetszik, csak az okára vagyok kíváncsi, bár igaz, lehet nem kéne.

2023. dec. 21. 16:00
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Látatlanba nehéz ügy. Kirakhatnál pár képet a barátnődről, mikor meztelenkedik, akkor könnyebben tudnánk segíteni.

:))))

2023. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5


Persze majd küldök képet, bolond vagy. Egyébként elsősorban lányokat kérdeztem, de akkor hagyjuk inkább. 🤦‍♂️

2023. dec. 21. 16:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és mióta együtt?
2023. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valszeg csak bosszantani akar. Hogy mi miatt, azt neked kell tudni. Bár az is lehet, hogy ez egy új "fétis" nála. Megszerette a nehezen megkapható szerepet. Mindenkinek jól esik, ha csorgatják rá a nyálukat. Meg egy kis kontrollt is gyakorol vele. Nem tudom. Az biztos, hogy ő ennyiszer nem akar szexelni, csak téged akar húzni. Vagy egotunning, vagy bosszantás.

Sok sikert a továbbiakban.

2023. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7.



Én 26 vagyok, ő 21, 4 hónapja.



8.



Nekem fogalmam sincs. Mondjuk az az idegesítő az egészben, h amikor nekem van kedvem, akkor neki nincs, ha neki, akkor meg nekem nincs. Utána vetkőzik. Na mindegy holnap este amúgy is átjön, aztán megrakom, mert ez így nem mehet tovább.

2023. dec. 21. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd akkor rakd meg, ha ő is akarja. Egyébként így jártál. Vagy összehangoljátok az igényeiteket értelmes felnőtt módjára, vagy egy sor vergődés után kuka az egésznek. 20+ évesen már illene értelmesen kommunikálni.
2023. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!