Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan férfiak, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akik azért akarjàk megdugni mások nőjét, mert foglalt és fejben az hajtja őket, hogy ösztönösen le akarják győzni a másik férfit?A párjukhoz képest jobban,többször magukévá tenni a nőt?Dominánsabbá válni?Pl a farok mérettel is?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert az én barátnőmmel már több, mint 3 éve együtt vagyunk és engem az izgat ebben a helyzetben a legjobban, hogy ha ez hajt egy férfit férfit, ettől lesz szerintem értelme igazàn az egésznek ;)

2023. dec. 21. 08:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Úgy érzem ha ez tetszene neki meg nem zavarná akkor folymatosan kérkedne azzal hogy Ő milyen csajoknak tetszik. Ki udvarol neki. Szó sincs ilyen fajfa kommunikálásról. Nem hiszem, hogy ha elmemeselném, hogy 20 évvel fiatalabb kisgyerek tepert nálam, hogy szobára menjek vele, Ő ennek örülne. Lehet inkább nem nézné jó szmmel amikor arra a helyre megyek.
2023. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
53%
Ez a nőkre jellemző inkább.
2023. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
58%
Én is szeretem más nőjét dugni 🙏🙏🙏
2023. dec. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Atyaég! Nem semmi némelyik beírás a kérdés mellé. Remélem ezek csak ide firkált szavak és nem ennyire emberileg hasznavehetetlen a társaság.

Élőben csak egy ilyen embert ismerek és nem az életképes egyedek közé tudnám őt sem sorolni. A gyerekei sem.

febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem voltam még más férfi nőjével !

Hogy miért nem ? - azért mert akár ismertem , akár nem a férjeket én tiszteletben tartottam a feleségük iránti érzelmüket,bármilyen is volt feleségükkel a kapcsolatuk !

Miért okoztam volna a férjeknek csalódást , érzelmi fájdalmat , vagy szedtem volna szét családokat , nem volt hozzá jogom és a lelki ismeretem sem engedte volna , hogy megtegyem !

Ha még is megtettem volna ,nem éreztem volna jól magamat a lelki ismeret furdalás miatt !

Én mindig azt kértem a feleségektől , akik szerették volna ha a barátságunknál több lett volna közöttünk , hogy előbb tisztázzák a kapcsolatukat a férjeikkel, ami azt jelentette számomra , ha együtt maradnak , akkor az részemről a nemet jelentette a feleség számára !

Én szerettem , csak is tiszta lapokkal játszani , úgy hogy senkit ne bántsak meg .

47 F.

febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Igen. F 45
febr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy párt ahol a feleség mindenkivel lefeküdt. Szerencsétlen férj szótlanul tűrte,hogy kiszúrjanak vele. Ráadásul sokan szekálták miatta. Egyszer a férj besokallt öngyilkos lett. A felesége utána meg játszotta az eszét,hogy mennyire hiányzik neki mi lesz most vele meg a két gyerekkel. Páran beszóltak neki,hogy akkor becsülte volna meg mig élt! Kérdező nem győz le téged senki te már vesztesnek születtél!
febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
#27: Nem a szexuális fétisen múlik, hogy ki a vesztes vagy győztes. Attól még ugyanúgy egy párt alkotunk egymással, ugyanúgy szeretjük egymást, párom nem használ ki, sokszor nincs is hozzá kedve, csak ritka alkalmakkor és kettőnk élvezetére csinálja, nem önző módon a sajátjára. A legyőzést úgy értettem, hogy mondjuk az eleve nagy méretemnél nagyobb mérettel jön vagy pl tovább bírja nálam pl. 30 perc helyett egész este dugja, vagy egyszeri orgazmus helyett dupla, tripla orgazmushoz juttatja egy menetben, ilyesmire gondolok. Sokkal vadabbul dugja, mint én szoktam, stb. Erre értettem, hogy ez mennyire izgatja a beszálló férfiakat, hogy úgymond legyőzik valahogy a pár férfi tagját.
febr. 13. 17:53
 29/32 anonim ***** válasza:
Kérdező hányszor voltál győztes és vesztes? Ki dönti el ki a győztes és minek alapján?
febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Ez sok mindenen múlik. Barátnőmön is, hiszen ha neki nem tetszik egy srác, akkor lehet akármekkora a farka, nem tud legyőzni. Ha meg tetszik neki, akkor pl. le tud győzni mindazokban, amiket leírtam. Akár a menetek számával egy nap vagy ha vadabbul meg tudja dugni vagy több ideig, mint én. Idáig többször voltam győztes. Kb 20 esetből 15x biztos.
febr. 16. 12:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!