Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Volt már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Volt már olyan szeretőtök, vagy szexeltetek már olyan foglalt pasival, akinek ismertétek a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor beszélőviszonyban voltatok a csajjal? Miről és hogyan beszéltetek vele?

2023. márc. 28. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Ismertem a feleségét. És nem vagyok rà büszke
2023. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Igen

Én sem vagyok rá büszke.

Egy keveset csevegtünk de ennyi. A pasin keresztül ismertem meg, mert ő meg jó haverom pluszban 😬

2023. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ott volt ő is.
2023. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Hát elég gáz sajnos de ők abszolút nem szexeltek évek óta. Beszéltünk rendszeresen később tzdta is hogy együtt voltunk.
2023. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen ismertem 2 bnőjét is. Eggyel találkoztunk 1X, hétköznapi témák voltak. Semmi extra.
2023. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen.
2023. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 is! az egyik még most is tart
2023. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Igen, egy helyen dolgoztunk, de nem közvetlenül egymás mellett. Napi dolgokról beszélgettünk csak a munkán kívül.
2023. márc. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Igen többször is előfordult.

1. Volt egy srác akit családon keresztül ismertem meg és a csaja mindenképp haverkodni akart velem. Folyamatosan a nyakamon volt. De utáltam szegényt. Nem tanult, nem dolgozott lehúzta anyagilag a srácot , fel akarta magát csináltatni , hogy ne kelljen dolgozni. stbstb. Akkor a sráccal 2-3szor lefeküdtem de semmi többet nem akartunk egymástól. Se ő se én. Amint lett egy normális kapcsolata le is álltunk. Egy normálisan működő kapcsolatot sem teszek tönkre.


2. Ez az eset gázosabb. Van egy csaj akivel mindig is utáltuk egymást de közös baráticsapat miatt mindig ment a jópofi de az is pár szó erejéig.

Egyszer kórházban volt és látogatás után szexel vezettük le a feszkót a pasijával. Szintén egyikőnk sem akart többet és csak egyetlen egyszer fordult elő.

2023. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt, minden napi dolgokról szólt a beszélgetés.
2023. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!