Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan férfiak, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akik azért akarjàk megdugni mások nőjét, mert foglalt és fejben az hajtja őket, hogy ösztönösen le akarják győzni a másik férfit?A párjukhoz képest jobban,többször magukévá tenni a nőt?Dominánsabbá válni?Pl a farok mérettel is?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert az én barátnőmmel már több, mint 3 éve együtt vagyunk és engem az izgat ebben a helyzetben a legjobban, hogy ha ez hajt egy férfit férfit, ettől lesz szerintem értelme igazàn az egésznek ;)

2023. dec. 21. 08:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
60%
Szép vagy nem szép dolog, igenis győzelemérzet rivális férfi nőjét jól levarrni. Ma már csak úgy civilizált, ha ezt a nő is akarja.
2023. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy győzelemérzet. Ezt nőként is el tudom képzelni. De ehhez a nő is kell, es ha partner benne, akkor megéri ő is a penzet.
2023. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
65%

Férjként izgat hogy a feleségem más férfival is élvezi a szexet. Nekem pedig addig félre kell állnom.

Nekem persze mindig hűségesek kell maradnom... Ez nagyon izgalmas és megalázó. Ilyenkor a feleségem lenne a domináns felettem úgy érzem


36F

2023. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
39%
13 as nem vagy kissé langyi
2023. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
49%
#14: Nem, mert nem érnék a másik férfihoz.
2023. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
47%
13-as nem langyi hanem gyagyás!
2023. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
32%
Langyi is, gyagyás is, de még szánalmas is
2023. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
76%
Volt ilyenekkel dolgom. Párkapcsolatunk férjuk volt. Szerettem. Hatalmasakat lehetrtt az ilyen nőkkel kefélni. Sokkal jobbak mint a szinglik. Nekem meg novelte az egom hogy most is engrm választott es ezzel azt éreztem hogy jó vagyok. Ha tehettem mindig foglaltakkal kezdek
2023. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
64%
Lányként írom. A pasimnak soha nem mondom el azt ha udvarolt épp valami pasi. Főleg nem azt amikoflr még fel is kínálják a szolgálataikat. Megtartom magamnak ezt a titkot. Pedig a mostani pasim ugy tűnik lehet ilyen típus mint a kérdező. Hogy merhetné elmondani az nő, hogy nem is egy kinálkozó alkalom lett volna?
2023. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
#19: Ha úgy érzed, hogy tetszik a párodnak, akkor mondd el neki, hogy ma udvarolt egy férfi, pl hogy “Jól nézel ki”, ebben még semmi nincsen, aztán eldől hogy reagál rá.
2023. dec. 22. 13:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!