Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan férfiak, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akik azért akarjàk megdugni mások nőjét, mert foglalt és fejben az hajtja őket, hogy ösztönösen le akarják győzni a másik férfit?A párjukhoz képest jobban,többször magukévá tenni a nőt?Dominánsabbá válni?Pl a farok mérettel is?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert az én barátnőmmel már több, mint 3 éve együtt vagyunk és engem az izgat ebben a helyzetben a legjobban, hogy ha ez hajt egy férfit férfit, ettől lesz szerintem értelme igazàn az egésznek ;)

2023. dec. 21. 08:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
41%

Igen, tetszik.

Ha benne van a barátnőd, írj!

2023. dec. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
45%

Igen.

A pasit is alárendelni, használni a nőjét, majd újra elvenni.

Keretekről beszélni, minden másban enyém a döntés


45/F

2023. dec. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szép és nem korrekt dolog !
2023. dec. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
18%

En pl ilyen vagyok

20f

2023. dec. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Mélybenyomás ***** válasza:
45%
Engem az izgat, hogy más nőjét dughatom, nem tudom miért, de sokkal jobban élvezem, talán maga a tudat, vagy az izgat, hogy van párja...
2023. dec. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Sok ilyen férfi van, felkel benne a vadászösztön. Nárcik imádják ezt, es főleg rávenni a nőt, hogy miatta hagyja el a férjét, beleszarni egy házasságba ha ő mar nem volt képes kialakítani normalis kapcsolatot, másnak se sikerüljön.
2023. dec. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
55%
Soha nem izgatott ez. Dugtam már más férfi nőjét, nem tagadom, de nem izgatott a tudat. Alapvetően szégyenletes dolognak tartom, nem akarok másik férfival konfrontálódni.
2023. dec. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyenekkel szokott az történni, hogy mocskosul elveri a sértett fél, ez a mákvirág meg megy a könnyeit törülgetni a rendőrökhöz, hogy valaki megvédje őket :)
2023. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

Láttam ilyen esetet, es a férj nem vert meg senkit, csúnyán át volt verve megalázva, a titkos pasi járt fel a nőhöz mikor a ferfi aludt begyógyszerezve es dugtak masik szobaban.

Vegul a pasi meg is halt, es a nőnek maradt minden el se kellett váljon.

Ennyit az igazságosságról. Nő azóta is éli a világát. Ha te nem teszel magadnak igazságot, senki nem fog

2023. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteg dolog ilyesmire izgulni
2023. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!