Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert erzem megalazonak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem megalazonak a farokszopast? 20L

Figyelt kérdés

Nem csinaltam tul sokszor eddig, felek hogy kozben hulyen nezek ki, stb… nem tudom hogy alljak hozza.

Leginkabb csak 69ben csinalom mert nem lat a parom


2023. dec. 17. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon túlgondolod

Imádják a férfiak a szopás látványát

2023. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
pedig nem nézel ki hülyén, hidd el, izgat minket a látvány!
2023. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Többet kellene csinálnod és gyakorolni!
2023. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Természetes dolog, éld meg annak, hisz amit te kapsz, az is az.
2023. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Történt valami ilyesmi?
2023. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
Én is ugyan így érzem
2023. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%
Az is. Legalábbis élvezetes semmi nincs benne (kb. mint a cigizés, amiben semmi élvezet nincs, sokan mégis meghalnak érte), szóval tuti valami megalázás lehet az élvezet titka, amit én nem tudok érezni.
2023. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki kicsit hülyén néz ki szex közben, ezen nem érdemes rágódni.


A legtöbb srác oda-meg-vissza van miközben szopják, és valami végtelenül szexinek gondolja a partnerét közben. Még szándékosan sem lenne egyszerű kibillenteni egy férfit ebből :D


Ha kellően biztonságosnak érzed a légkört a partnereddel, mondd el neki ezt az aggályodat. Magamból kiindulva, én mindenképp segíteni szeretnék a partneremnek abban, hogy a szex mindenféle szorongástól mentes legyen és tényleg jól érezze magát.

2023. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Hát azt csak te tudod😅 én pl total nem érzem annak. Azon kívül amikor épp szopod a pasid farkát szerintem neki aztán az az utolsó utáni gondolata hogy esetkeg hülyén nézel ki. Ő csak ezerrel élvezi amit csinálsz. Ne szorongj éld bele magad és jó lesz.

De egyébként tényleg elmondhatod ezt neki és biztos meg fog nyugtatni hogy szó sincs ilyesmiről.

2023. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%

Mert még fiatal vagy, és gőzöd nincs róla, hogy ha jól csinálod, mennyire sokat elérhetsz vele az életed során, legyen szó a tanulmányaidról, a melódról, a párkapcsolatodról, vagy a villanyszámla és a gyereked gyógyszerének kifizetésésről.


És ne feledd! Bő nyál, herék is kapjanak, szemkontaktus, és amit a pasik imádnak: enyhén fuldokolj és könnyezzen a szemed!!!

2023. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!