Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim most volt beavatkozáso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim most volt beavatkozáson a fütykösével. Normális az olyan,aki azt mondja,ha ezek után sem tud kielégíteni, akkor csaljam meg,de együtt marad velem?

Figyelt kérdés
Fitymafékje volt, így hosszú ideje nem vagyunk együtt,hiába alkotunk egy párt. Kérdezgettem tőle,mivel kicsi a pénisze (11-2 cm),hogy ha úgy sem lesz jó,akkor mi lesz?Azt mondta,ő ezért nem akar szakítani,akkor nyugodtan keressek valakit,aki kielégít,de ettől együtt maradhatunk..na mos tén,ezen kissé berágtam..Akkor nem lenne tiszteségebb az,hogy emiatt mondjuk szakítsunk,és ne félre keféljek? Soha nem tenném meg amúgy sem,mert akkor inkább kilépek,mint ilyet tegyek.Mi volt ezzel a szándéka? Hiszen tudja,hogy nem csinálnék ilyet...Kell az ingyen takarítónő?
2023. dec. 15. 00:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami nem gömbölyű.

Egy métélés utáni gyógyulás sem tart 2-3 hétnél tovább.

Ez a történet pedig már több hónapot évet ölel át.

2023. dec. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

#11-es vagyok.

Másrészt van olyan hogy a másik fél élvezi azt hogy ha megcsalják/más faszival lát. Cuckold a neve.

Sztem beszéld át vele.

2023. dec. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Milyen megoldást sikerült találni ?
máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!