Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim most volt beavatkozáso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim most volt beavatkozáson a fütykösével. Normális az olyan,aki azt mondja,ha ezek után sem tud kielégíteni, akkor csaljam meg,de együtt marad velem?

Figyelt kérdés
Fitymafékje volt, így hosszú ideje nem vagyunk együtt,hiába alkotunk egy párt. Kérdezgettem tőle,mivel kicsi a pénisze (11-2 cm),hogy ha úgy sem lesz jó,akkor mi lesz?Azt mondta,ő ezért nem akar szakítani,akkor nyugodtan keressek valakit,aki kielégít,de ettől együtt maradhatunk..na mos tén,ezen kissé berágtam..Akkor nem lenne tiszteségebb az,hogy emiatt mondjuk szakítsunk,és ne félre keféljek? Soha nem tenném meg amúgy sem,mert akkor inkább kilépek,mint ilyet tegyek.Mi volt ezzel a szándéka? Hiszen tudja,hogy nem csinálnék ilyet...Kell az ingyen takarítónő?
2023. dec. 15. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Oke, megsertodsz, mert o ragaszkodik a szemelyedhez, mint altalaban az emberek. Lusta vagy elhagyni, varod, hogy o szakitson?
2023. dec. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Vagy fel hogy egyedul marad es a szexen kívül minden jó? Ezt csak ti érzitek
2023. dec. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem,engem csak az zavar,hogy egyszerűen le vagyok ezzel degradálva,hogy inkább keresek kapaszkodót,kiutat,mintsem hozzak egy döntést? Én nem ő vagyok, ő választja a könnyebb utat. Meg aakrja tartania nőt,hogy ne legyen egyedül,legyen ki főzzön,mosson takarítson rá, én meg járogassak el dugni..úgy,hogy emiatt engem esetleg a szájukra vesznek..Ő nem játszik nyílt lapokkal. Én szakítanék, ő nem akarja..
2023. dec. 15. 01:30
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem! Épp ez az,hogy semmi sem jó! Veszekszünk állandóan,és a két személy,akár a tűz és a víz! Ezér tnem értem,hogy mi a célja a marasztalásommal,amikor én már össze is csomagoltam sokszor,hogy elmegyek..De még az anyja is beszállt a békítésbe,azért adtam már sok "újabb esélyt". De hiába.
2023. dec. 15. 01:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Olyan nincs. Ha te szakitanal, akkor felallsz es mesz. O csak szeretne, hogy maradj, ha meg terrorizal, akkor az mas tortenet.

De az, hogy reszerol inkabb egyutt, azt nem lehet degradalasnak nevezni. Persze, hogy nem akar magara maradni, es nem o valasztotta a farkat a boltban. Ha te nem vagy kepes lepni, azzal te degradalod magad.

2023. dec. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha nem csak a szexel van a baj akkor igen jobb szakitani ezt jol latod
2023. dec. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De ennyi időn keresztül nem volt képes lépni? AKkor ez kb úgy jön le,hogy nem is akart soha boldoggá tenni,mert akkor azon igyekezett volna,hogy minél előbb lássa orvos.Én eleget rágtam már a fülét.A saját anyjának is be kellett szállnia a cseszegetésbe,hogy végre elmenjen orvoshoz? Remek kis ünnepi készülődést csinált nekem..rinyál,hogy egy kanalat nem bír megemelni,mert ő nem emelhet nehezet..Olyan apró vágása van,hogyha szülnie kellett volna, 1 hónapig ki sem kelne az ágyból..de egy pöttynyi vágás miatt kiszolgáltatni magát..Cöhh..
2023. dec. 15. 01:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor pakoljnossze es hagyd ott mert ez igy tenyleg nem vezet sehova nem a szex a fő baj szolgalja ki az anyukaja
2023. dec. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
És te miért nem lépsz? Ne viccelj már.. Amit itt pár kommentben felsoroltál, annak fele elég ahhoz, hogy kalap kabát. Mégis ott maradtal te is, és cselekedet helyett itt sírsz idegeneknek. Akkor ki a hülye?
2023. dec. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3. Hát hozz egy döntést.
2023. dec. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!