Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sub hetero férfiak és nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub hetero férfiak és nők, nektek mi kell ahhoz, hogy a domináns fél utasítására, a saját nemetekkel létesítsetek szexuális együttlétet?

Figyelt kérdés
Ki meddig megy el? Mi kell ahhoz hogy ezt megtegye?

2023. dec. 5. 08:25
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok. Kizárt.
Nő vagyok. Engedelmeskedem, de taszít
Nő vagyok. Ez is a feladatom gond nélkül megteszem
Férfi vagyok. Kizárt.
Férfi vagyok. Engedelmeskedem, de taszit
Férfi vagyok. Megteszem passzív oldalon
Férfi vagyok. Megteszem aktív oldalon
Férfi vagyok. Ez is a feladatom. Gond nélkül megteszem.
Egyébb.
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Az SM nem arról szól, hogy olyanra kényszerítünk embereket amit nem akarnak.

Neked se sok fogalmad van erről a világról ezek szerint, hogyha ilyen kérdést teszel fel.


Így már a kérdés is hülyeség.

2023. dec. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
A Domina határozott utasítása és a parancs megtagadásával járó büntetés hozzásegít ahhoz, hogy megtegyem azt, amitől magamtól vonakodnék, de a fejlődésemet szolgálja.
2023. dec. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1#


Benne vagyok, benne élek. Írd már le, hogy hol írtam hogy kényszerítve van?

Te tanulj szöveget értelmezni.

Van Sub, akit vonz a megalazás ezzel, de van akinek ez tabu. Azt lehet amibe mindkét fél vagy több beleegyezik.

BDSM nem kényszerítés.

Nézz utána mi a BDSM mielőtt ilyeneket írsz. Direkt írtam BDSM-et, mert az SM pláne nem ez. Tisztázd mi az SM utána írj, de kicsit segítek. Az SM a fájdalom okozás ill a fájdalom átélésének az élvezete, nem pedig az utasítás, irányítás. Ami a BD DS SM-ből aminek rövidítése S BDSM a DS része.

Bocsánat a kioktatasért.

2023. dec. 5. 08:57
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
1: attól függetlenül, hogy igazad van-e, szerinted megfelelő hangnem kapásból leb*szni valakit, aki szerinted hülyeséget kérdezett?
2023. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
te csináltad már, milyen volt, sok ilyen csaj van. aki erre gerjed?
2023. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az kellene, hogy határozottan rám parancsoljanak. De csak orálig mennék, az anált nem szeretném.

F/sub

2023. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5#


Van aki annyira szeret engedelmeskedni és alázkodni, hogy belemegy. Tudok ilyenről. Bár igaz nőknél szerintem könnyebb...lehet azért, mert azt a társadalom jobban elfogadja.

Swingerekben is női bi okés, ffi bi nem mindenhol.

2023. dec. 5. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!