Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kíváncsi heterók általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kíváncsi heterók általában meddig jutnak el a saját nemmel való szexuális megismerésben?

Figyelt kérdés
2023. nov. 19. 08:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Semeddig mert azok nem kiváncsi heterok hanem kiváncsi Bi természettel vannak megáldva.

Ne legyen mar tévhit az, hogy aki az azonos nemhez vonzódik meg “kíváncsiságból” is az hetero…

2023. nov. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Én egymást kézzel kielégíteni
2023. nov. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ugyanmár, akkor ennyi erővel a mai fiatal csajok többsége biszex, hiszen hülyeségből, viccből lesmárolják a barátnőjüket. De ettől heterónak tartják magukat.


Attól, hogy egy pasit megdugnak egy nagy farokkal, még ugyanúgy heteró, csak egyszer élünk alapon kipróbálta, ennyi.

2023. nov. 19. 08:41
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Voltam már ilyen "kíváncsiakkal".

Kétféle tapasztalatom van: az egyik csak a lightosabb dolgokra kíváncsi (farokverés, orál), a másik pedig az a fajta, akivel az az érzésem lesz közben, hogy full meleg a csávó igazából! 😁

2023. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Akkor én vagyok a selejt mert soha nem kívántam 1 másik nőt sem? Hidegen hagy szexuálisan, hogy megcsókoljon, kinyaljon stb meg “kíváncsiságból” is. Akkor en az ufó kategória vagyok?

Ha azok a heterok akik a saját nemükkel is kiprobalnak ezt azt…

2023. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

Fogjátok már fel, nem létezik kíváncsi hetero.

Nagyon gyerekek vagytok még!

2023. nov. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
A fiúk többnyire egymásénak a kiveréséig jutnak, páran orálig.
2023. nov. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Sok "heteronak" tini koraban voltak tapasztalatai a sajat nemukkel is... mint ahogy #6 freudi elszolasa is mutatja. :) Csak hat titkoljak, mert azt hiszik, akkor mar csorbul az "alfahim" tekintelyuk. De ha leitatod, reszegen mar azert elmondanak egy s mast...
2023. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Igazad van 8-as!


Meg bepiálva bátrabbak vagyunk b.zulni is, olyankor mindegy csak luk legyen! Akár a haver segge is jöhet! A kíváncsiak meg térdelnek szopni, és eskü jobban csinálják elsőre mint a legtöbb gyakorlott nő! xddddd

2023. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

3. Magát annak tartja aminek akarja, de nem az.

Érted te ezt???

Persze , mert te is egy búza vagy és tolod a saját baromságodat mint általában a melegek.

2023. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!