Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyfarkú srácok, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyfarkú srácok, szerintetek is ciki a fanszőr a pénisz körül? Aki natúron hagyja azt befolyásolja a saját mérete? Arra is kíváncsi vagyok, hogy a csajok mit gondolnak a témáról.

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a témáról? Ha valakinek nagy húsfarka van az lazábban vállalja, hogy mondjuk meghagyja szőrősnek, az átlagosabbak meg inkább borotválják az optikai tuning miatt? Kondiban, uszodában mit láttok, vagy a barátaitok mit gondolnak? Csajok, szerintetek vállalható nagy farokkal a fanszőr vagy ti titeket úgy is zavar?

2023. nov. 17. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.
2023. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem határozottan nagy, de vérfarkam van, de azért trimmelni szoktam.
2023. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A ciki szerintem az hogy még mindig van aki lenézi a szörzetet.


A szőr normális, személyfüggő kinek mi tetszik de szégyellni nem kell.

2023. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs szőr nagyobbnak látszik.

Így is megijednek tőle első találkozás alkalmával, szóval nem szorulok rá, hogy borotváljam. 😃


Azért kicsi trimmeles természetesen van, hogy ápolt legyen.

2023. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem a trimmeles miatt lesz ápolt hanem hogy rendesen mosakszik.
2023. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Nincs összefüggés

Amit megfigyeltem hogy kevés a borotvált meg a dzsungel is

A legtöbbnek trimmelt.

Én borotválom de úgy vagyok vele hogy az ember legalább trimmelje mert nem egy gusztusos dolog a hosszú elhullajtott fanszőrszálak

2023. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Viszonylag nagy a farkam és natúr szőrös vagyok. (néha persze rövidítem)

Ha kisebb lenne, tuti mindig rövid lenne, hogy nagyobbnak tűnjön, így viszont csak férfiasabb az összhatás

2023. nov. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bár nincs nagy farkam, de szégyenkezni sem szoktam miatta, átlag méret. Ennek ellenére kb 2-3 hónap volt az életemben, mikor levolt borotválva, mert kiváncsi voltam milyen. Ezenkívül nagyrészt natúr szőrös volt mindig. Elég dús szőrzetem van, de nem dzsungel azért. Havonta egyszer vágok a hosszából pár milimétert ollóval, hogy azért ne legyen nagyon hosszú, de ennyi.

Azt tudom, hogy optikailag sokkal nagyobbnak tűnne, ha levágnám a szőrt, dehát valójában úgysem lesz nagyobb. Nőkkel már volt dolgom jó sokkal, volt, aki nem volt nagyon elragadtatva attól, hogy szőrös, de fel sem merült, hogy emiatt ne szopjon le, vagy bármi. A nagy részének pedig semmi gondja nem volt vele, voltak nőim, akiknek kifejezetten bejött, hogy férfias. Jelenlegi barátnőm pedig meg is mondta, nem vághatom le. 28F

2023. nov. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem húsfarkam van, de trimmelni szoktam. Borotválni semmiképp se!

38 F

2023. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én nemrég költöztem vissza Magyarországra és arra figyeltem fel, hogy mindenki borotválja a farkát, az összes nagyfarkú nálam idősebb 30-40 körüli férfiak is. Amikor lezuhanyzom edzés után egyedül vagyok szőrős a farkam körül. Nagyon kevés van, aki natúr vagy le van trimmelve pár centire. Olaszországban ez nagyon ritka volt, mind a koleszos társaim között mind kondiban vagy az uszodában. A hónaljat is szerintem pár % borotválja. Bár az olaszok abban is kivételek, hogy csak fecskében mennek a tengerpartra.
2023. nov. 20. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!