Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek 30 éves szűzként?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek 30 éves szűzként? Olvastam hogy sok nő megvető az ilyen férfit?

Figyelt kérdés
Mondják le a szerelemről? Arról hogy valaha gyerekem lesz?

2023. dec. 3. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Pl ne legyél szűz? 5 perc alatt lehet csajt találni
2023. dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze hogyne...
2023. dec. 3. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Igen, én pl megvetem az ilyeneket.

Miért most jut eszedbe hogy ez probléma?

Amúgy ismerkedj szintén szűz nővel, vannak ám olyanok is. Vagy ha csak szexelni akarsz, vagy a szüzességed elveszteni mielőtt belevágnál az ismerkedésbe, akkor menj el egy igényes, türelmes prostihoz.

2023. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell róla tudnia, hogy te szűz vagy. Ha kérdezi, legfeljebb annyit mondj, hogy évek óta nem volt semmi, lehet kijöttél a gyakorlatból. Azt hiszed, hogy a nők sose kamuznak?
2023. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 October15 ***** válasza:
73%
Amúgy ha ettől függetlenül összejönne veled akkor mégis hol érdekelné? Vagy ha érdekelné is akkor is ennyi azért belefér, legrosszabb esetben is betaníthat ami hát in a way tud szórakoztató lenni. Nem hiszem, hogy ez csak pasiként érdekes koncepció. Nyilván értem hogy mit akarsz ebből kihozni de ez kb. ugyanaz mint mikor a csajok paráznak ugyanezen... oké a társadalom picit kedvezőbben ítéli meg a női szüzességet egy pontig, de azt ne mondd nekem hogy 20-as évei végén járó nők szerinted nem feszülnek rá arra ha még szüzek... nyilván de, ellenben egy pasit max az fog érdekelni, hogy hát oké de mégis miért alakulhatott ez így nála, egy esetleges redflag-et elkerülendő, de maga szüzesség ténye? Who cares?
2023. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Te ennyire beteg vagy, hogy naponta megkérdezed?
2023. dec. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi történt eddig?
2023. dec. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2.ra kérdeztem meg az sem ez volt teljesen ilyen jellegű kérdés :D
2023. dec. 4. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!