Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves szűzként fordulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves szűzként fordulhat valamikor a kocka munka és jogsi nélkül?

Figyelt kérdés
A nők levegőnek néznek. Pénzem az van, de sosem dolgoztam, a jogosítványt pedig nem tervezem letenni. Sportos vagyok. Kéne egy család, mert túl sok dolgom nincsen. A gond, hogy nő nem akad hozzá és picit aggódom ez így marad.
2020. ápr. 15. 11:36
1 2
 1/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
89%

Te is ott buksz el, ahol a legtöbb ember ilyen esetben.

Nem az adott nőt akarod, a kedves lányt a cukiban mondjuk, vagy a 3. szomszédnéni lányát aki mindig ott van vasárnap és szimpi.


Akarsz valamit, amit diktál az evolúció és a társadalom, mert azt hiszed, ettől leszel boldog. Elárulom, nem!

A boldogság abból fakad, az igazi boldogság, hogy találsz olyan valakit, akivel a főbb dolgok egyformák, kialakul valami és abból még komolyabb valami. És meg tudjátok osztani a dolgaitokat az élményeket, együtt tudjátok megélni a kedvenc dolgaitokat, és valahogy a személyiségetek oszlopos dolgai még jobban ki tudnak teljesülni.


Erre itt vagy te, aki elvan a langymeleg xarban, csak akar valamit, mert unatkozik. A nőnek meg nem ez kell, hanem egy értékelhető férfi. A pénz azért rohadtul nem minden...igazi nőt nem fogsz szerezni, de valami csóró libát, aki meg szintén csak le akar babázni, annak jó leszel, meg ő is neked.

2020. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

"Pénzem az van, de sosem dolgoztam, a jogosítványt pedig nem tervezem letenni."

Ez a mondat ultragáz... A jogsitól még eltekintek, de ez a sosem dolgoztam duma... Ember, ha én megnyerném a lottót is dolgoznék, mert a normális emberek nem csak a pénz miatt dolgoznak. (jó esetben, van persze kényszer szitu).

Meg azért kell család, mert unatkozol? Keress egy munkát, hobbit...

2020. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem dolgozol? Ha pénzed van is, egy rendszeres elfoglaltság minden szempontból jót tesz; keretet ad az életednek, megtanít a felelősségvállalásra, stb. Plusz nem tudom, milyen forrásból van pénzed, de diverzifikálni sem árt. A jogsit meg cégképp nem tudom, hogy jön ide.
2020. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
végképp* tudok írni, az a lényeg.
2020. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez a mentalitás...
2020. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
" Kéne egy család, mert túl sok dolgom nincsen. " Tudod mi kéne neked? 5 év szénbánya. És nem mondd, hogy rosszindulatú vagyok, mert eredetileg 20 évet akartam írni. :)
2020. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

A jogsi irreleváns. Egy valamire való nő társat, és nem magánsofőrt akar magának.

Munka. Hát... nem csodálkozom, hogy egy apuci pénzéből felduzzadó munkakerülő nem a legvonzóbb a hölgyek számára.

A sportosság meg megint egy olyan dolog, hogy van, akinél előny, de egy kapcsolathoz ennyi kevés.

És kicsit túl nagy az arcod.

2020. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Pénzem az van, de sosem dolgoztam"


Az elet csaszara.... :)

2020. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha szerinted tényleg-tényleg csak ezek miatt nem találsz nőt, akkor keress valami munkát, amit élvezetből csinálnál és nem a pénzért. Ezen kívül szánd rá azt a 100-200 ezret, hogy jogsid legyen (gőzöm sincs fejből hogy mennyi pontosan, húsz éve nem foglalkoztam ezzel, de a nagyságrendet belőttem).


Ennyit nem ér meg?

2020. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Honnan van a pénzed?
2020. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!