Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves szűzként fordulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves szűzként fordulhat valamikor a kocka munka és jogsi nélkül?

Figyelt kérdés
A nők levegőnek néznek. Pénzem az van, de sosem dolgoztam, a jogosítványt pedig nem tervezem letenni. Sportos vagyok. Kéne egy család, mert túl sok dolgom nincsen. A gond, hogy nő nem akad hozzá és picit aggódom ez így marad.
2020. ápr. 15. 11:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem van munkám, céljaim, stb. Jogsim nekem sem lesz. Csak viszonzatlan szerelmeim alakultak, párkapcsolat vagy bármi romantika nekem sem. Szóval az, hogy dolgozol, tanulsz, normális vagy, stb. az még édeskevés. Hát ha még dolgozni sem akarsz.... szerintem az még nehezebb szitu.
2020. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Egy valamire való nő társat, és nem magánsofőrt akar magának."

Ezzel erősen vitatkoznék. A legtöbbnek alapelvárás, hogy cipelve legyen a segge mindenhova. Saját környezetemben szinte csak ezt látom.


Azt meg senki ne akarja bemesélni, hogya mondjuk örökölne vagy nyerne olyan vagyont, amelyből még az unokái is gazdagon elélnének dolgozna melette! Azért ez vicc. Maximum élne a hobbijának, amiből akár még plusz pénzt is csinálhat vagy próbálná jól befektetni a pénzt. De hogy minden nap beüljön valami szar irodába pár ezer Ft-ért vagy ha mondjuk nincs konkrétan semmilyen értékelhető, felkapottabb szakmája akkor a gyártósorra operátornak... hát eléggé kétlem.

2020. ápr. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Honnan van pénzed, ha sosem dolgoztál?
2020. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tényleg fontos a jogsi, de nem csak a "sofőrködés" miatt, hanem pl vidéken, ha komolyan terveznek a felek, (munka, utazás, gyerekek hordozása) már bőven elkél, hogy tudjon az ember vezetni.
2020. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!