Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha sex előtt kiverte a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sex előtt kiverte a barátom magának és úgy voltunk együtt megszakítással lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2023. nov. 29. 12:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Megszakítás nem védekezés. Lehetsz várandós. 41f
2023. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Egyrészt a megszakítás sosem volt védekezés, másrészt ha kiverte előtte, a sperma még valószínű bent volt a járatában, így még nagyobb a teherbeesés esélye
2023. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Maradhatott spermium a húgycsőben, ami együttlétkor beléd juthatott. A megszakításos aktusokban abszolút benne van a terhesség lehetősége alapból is.
2023. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%

Én leszek a mumus. Mi megszakítással védekezünk 5 éve. Soha semmilyen körülmények között nem volt gond. Sőt... még gyerekünk is lett, mikor terveztük és elsőre összejött, mivel ez is indok szokott lenni, hogy biztos nem vagyok termékeny, meg stb.stb..

De! Párom mindig élvezés előtt kivette. Soha semmilyen körülmények között nem ért hozzám, és nem rakta belém újra a farkát 2 órán belül.

Minden élvezés után alaposan megmosta. Szóval... odafigyelt arra, hogy ne legyen gyerek. Tudom, nem védekezés... nekem a gyógyszer mellett jött össze a manó... szóval biztonságosabbnak tartom így mint gyógyszer/óvszer mellett.

2023. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Mi több mint 16 éve megszakításos "védekezést" használtuk. Nem lett terhes a párom. Ami nem jelenti azt hogy ez jó módszer.
2023. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz. Mivel a megszakítás nem védekezés. Van, akinek évekig nem okoz gondot, de van, aki hamar bekapja a legyet.
2023. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%

Egyetlen cseppben is több millió életképes spermiumsejt van, szóval tökmindegy kiverte-e előtte vagy sem. A prosztatában attól még maradt bőven töltény, amit az izgalmi állapotban lévő gátizmok ki tudnak préselni kicsit és a cowperl mirigy váladéka (kevésbé tudományosan: örömkönnyek) visznek is szépen magukkal.

A megszakítás nettó hazárdjárék. S bár van aki évekig megússza, más meg egyetlen alkalomtól teherbe esik a bökkenő az, hogy előre soha nem tudod melyik csoportba fogsz tartozni.

2023. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%

Én is mumus leszek, 31 éve így védekezem, és soha nem volt nemkívánt terhesség.

Igen is védekezés, de sok szabályt be kell tartani ahhoz, hogy jól működjön.


1. stabil, régóta jól működő kapcslat (egyéjszakásnál nem védekezünk így, nyílván nem mindegy mi ellen védekezel!)

2. a kiszállás nem azt jelenti, hogy most jön, most jó, kiveszem... (kezdem elérni a csúcsot, tovább kézzel, lábbal, szájjal...)

3. Biztosnságképpen "számolsz", de ez már csak azoknak kell akik szerint ez így kevés és fosnak.


Csatlakozom a 4#-es hozzászólóhoz, tabi mellett lett baba (nem mertük bevállalni), kiszállással ellenben soha nem lett nemkívánt terhesség!

2023. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
#8 egy valamit azért tegyél hozzá: stabil jól működő kapcsolat, azaz ha befigyel mégis a baba akkor sem omlik össze a világ, hanem örültök neki hogy így hozta a sors.
2023. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9# Nem feltétlen. Nem mindegy milyen idős a pár, milyenek a körülmények, mennyi ideje vannak együtt stb.

Vagy pl van olyan, mint én is, aki egyáltalán nem akar gyereket. Nálam összeomlana a világ, tökéletes kapcsolatban is, terhesség esetén.

2023. nov. 29. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!