Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől alakul ki az, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakul ki az, hogy egy pasi először figyelmes, elhalmoz csókokkal, öleléssel, simogatással, nyalással és utána szinte semmi?

Figyelt kérdés
Ha ad is oralt csak azután, hogy ő le lett szopva. Ma ha megvan a nő nem kell kényeztetni?
2023. nov. 28. 14:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezted már tőle? Vagy csak arra vársz, hogy majd mi itt kitaláljuk?
2023. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Férasztó hosszútávon a sok nyalás, ölelés, izgatás a nő részére. Pláne ha férfiként mondjuk 30 percet kell izgasson, hogy a nő eltudjon menni, neki meg elég mondjuk 5-10 perc is.
2023. nov. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, fárasztó hosszútávon a sok nyalás, ölelés, izgatás a nő részére. Ha a nő ezt nem viszonozza, és sosem kezdeményez.
2023. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én csak saját példából indulok ki: nálunk én vagyok a nő. Évek óta van orál oda-vissza, pedig nekem is 30 perc plusz, mire elmegyek. Az én párom imádja. Sokszor ő kéri, hogy csinálhassa, akár viszonzás nélkül is. Nem tudom mi az általános, volt olyan párom is, akivel még orgazmusom sem volt. Na, ő ezért pl egy ex.
2023. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám így..
2023. dec. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!