Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől alakul ki az, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakul ki az, hogy egy pasi először figyelmes, elhalmoz csókokkal, öleléssel, simogatással, nyalással és utána szinte semmi?

Figyelt kérdés
Ha ad is oralt csak azután, hogy ő le lett szopva. Ma ha megvan a nő nem kell kényeztetni?
2023. nov. 28. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
biztos hogy van valami oka. elhanyagolva érzi magát, ugy érzi nem vagy a régi, ugy érzi megcsalod, bármi lehet kérdezd meg
2023. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
A legtöbb férfi így müködik ezért érdemes általában váratni, mert ha úgy van hogy sokáig küzdött érte akkor jobban megbecsüli. Ha könnyen jött akkor könnyen megy ilyen az agyuk
2023. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Mert az elején még teper, azért, hogy megkapjon, de megtartani már nem tudja hogyan kell, hisz nem érzelmek fűzik hozzád, hanem az érdek. Például szeret dugni téged, de inkább önző, mint odaadó. stb stb.


Könnyű megkapni, nehéz megtartani.

2023. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Ez is előfordulhat. De nem nálam! 2 év után is viszek neki virágot, ált vörös rózsát, kinyitom neki az autó ajtót. Vacsorát főzők neki. Imádom kinyalni a punciját ( cserébe ő nem szop le, csak dugni akar..) ahh lehet hogy túl jó vagyok neki!?
2023. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
"Kifogott halat nem kell etetni."
2023. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Így van, utolsó. Nem kell etetni, csak meghúzni.
2023. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
* Megnyúzni akart lenni bocs mindenkinek :D
2023. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam , hogy a külső megfog , még a belső én megtart !
2023. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván amikor érzi az ember hogy nincs viszonzás akkor lankad a figyelem és nem érdekli annyira.
2023. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Belekényelmesedett a "tutiba" - ez a legtöbb kapcsolat halála, amikor már természetesnek veszik hogy van és nem tesznek érte hogy maradjon is.
2023. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!