Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől, vagy hogyan alakul ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől, vagy hogyan alakul ki, hogy valaki az idősebb nőkre gerjedjen?

Figyelt kérdés
Nyilván a jól karbantartott 40-55 év közti nőkre gondolok.

2023. szept. 27. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Defekt.
2023. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Van akinél ez csak változatosság.

Ha egy férfi tartósan 10+ évvel idősebb nőkre hajt annak tipikusan az az oka, hogy korosztályába tartozó vagy fiatalabb átlagosabb nőknek sem kell.

2023. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Van, hogy pl érettebb a korosztályánál fiatal korában és megszokja a pár ev pozitív korkülönbseget.
2023. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Most akkor ez is baj? Se fiatalabbra, se idősebbre már rá se lehet nézni? Tudjátok mi a baj? Hogy túlagyaljátok és jódolgotokban már nem tudjátok, mibe kössetek bele.
2023. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Én úgy vettem észre hogy azok a férfiak csinálják akik senkinek sem kellenek korosztályukban se a fiataloknak
2023. szept. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Szerinted egy 35 körüli fullos nő,

Akinek már van elképzelése az életről, önmagaról, a szexről, van karrierje és pénze...szerinted visszalépés egy 25 körüli beképzelt még önmagát el sem fogadó, semit felmutatni nem tudó kislányhoz képest? Pl egy 30 éves ffi számára?

2023. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk ez is igaz van akinek jobban bejön ha nő érett
2023. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, szóval ha valaki megkíván egy idősebb nőt akkor az defektes. Semmi bajom nincs a velem egykorú vagy fiatalabb nőkkel, de attól még érezhetek szexuális vonzalmat az érettebb hölgyek felé, vagy nem? Én nem a párkapcsolatra gondolok, hiszen ha össze is jönnék 20 év különbség alsó hangon lenne köztünk. Ha elérem azt a kort és nem lennék házas, akkor is valószínűleg kívánnám őket és a fiatalabbakat is. Én csupán arra voltam kíváncsi, hogy ez miért alakul ki, miből, vagy csak úgy van és kész. Mert eléggé gyenge válasz ezt anyakomplexussal megmagyarázni, szerintem ez ennél tágabb és bonyolultabb.
2023. szept. 27. 10:41
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Te félre beszélsz!

Nem kialakul meg ilyen hülyeségek.

Ami szép az szép és azt megkivánja bármilyen korosztály az.

2023. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Magamról írok.


Mindig érettebb voltam a koromnál fejben. A gimiben a többieket a pia, fű, disco érdekelte, én meg színházba, múzeumba jártam. A többiek fociztak az apjukkal, én vadásztam, horgásztam, túráztam.


Aztán 17 éves koromban megjött "Ő". Az új tanárnőm, aki hála az égnek "megrontott". :)

2023. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!