Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magányosnak maradni, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosnak maradni, vagy idősebb nőket keresni szexre?

Figyelt kérdés

A fiatal lányoknál nem vagyok nyerő, a 40 feletti nőket viszont ugyebár pikk pakk (annak ellenére hogy itt azt írják nem, a valóságban nagyon is) rá lehet venni legalább egy szexre.


Mit tegyek? Maradjak egyedül, vagy hajtsam az idősebb korosztályt? 40-50 között, 45-50 között kiemelten könnyű őket megfűzni, pláne ha valami elhanyagolt feleségek, ha meg szó szerint vénlányok, akkor elég kicsit udvarolni, kedvesnek lenni és már kész is vagy.


Egy fiatal nőnek van hogy 3 hónapokig is puncsolni kell az első szexhez, egy 45 éves nőnél meg egy kis udvarlás és pár 2. randin ágyban landoltok.


F/32


2023. szept. 25. 07:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mar ertem, h miert nem jon ossze neked.


Egyebkent en siman szexelnek idosebb nokkel is, mert nagyon ugyesek, es tapasztaltak. Tetszenek az iranyitobb tipusu nok, es altalaban az idosebb korosztaly szivesen tanitgatja az en generaciomat (20+), szoval en csak emiatt sem hagynam ki. De amit te irtal roluk az nagyon serto es lenezo. Nekem eletem egyik legszebb szexualis elmenye egy 44 eves novel volt, szoval... :D 23/F

2023. szept. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1: semmmiféle sértőt nem írtam, ha téged az igazság zavar, te bajod.


Lehet mézesmázos dumával is előadni hogy az idősebb nőket könnyebb felszedni, persze.

2023. szept. 25. 07:51
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha te össze tudnál jönni bármilyen korú nővel, akkor mér nem kérdeznéd ezt meg.

SZóval lúzer vagy.

2023. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez egyértelműen egy újabb troll kérdés, amiben most épp az idösebb nőket próbáljuk hergelni.
2023. szept. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nemtudom nekem most egy fiatalabb csaj jött össze és màsodik randin màr dugás volt. Nem kellett 3 hónapot "puncsolni"
2023. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én mindjárt az elején tartós kapcsolatra utaztam, mert nekem az évi 1 szex, az nem jó semmire, de még a havi 1 is túl kevés. Tartós partnerrel azért ha nem is mindig volt meg minden nap, de voltak olyan időszakok is, főleg az elején, de később se volt minimum heti 2-3 - nál kevesebb. Úgy, hogy huszon - évesen megnősültem, együtt is öregedtünk meg, és ezért nem annyira veszem észre rajta, mint a többi öreglányon az öregedést. A fiatalok már csak arra jók, hogy megnézzem őket, és a libidót még életben tartsák bennem. 65/F Nem is tudom, hogyy ti, akik sűrűn váltogatjátok a partnert, milyen gyakran szeretkeztek, illetve az mennyire lehet minőségi egy egy éjszakás kaland? Hiszen ott még érzelmek se nagyon vannak a kapcsolatban?
2023. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Pajtás ha neked ilyen könnyen megy a középkorú nőkkel akkor próbáld meg 😂

Osztom az #1-es véleményét, bocs de te semmit sem tudsz sem a szexről, sem a nőkről.

2023. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Fiacskám! Nem szexpartnert kéne kerwesni hanem megnősülni, ahhoz meg rendes nő kell, nem dugópartner.
2023. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő azzal szexel, akivel akar egy férfi azzal, akivel tud.

Ha élvezed velük a szexet miért ne tennéd.

Ezek a nők is pontosan tudják miről szól ez.

2023. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek? Maradjak egyedül, vagy hajtsam az idősebb korosztályt? 40-50 között, 45-50 között kiemelten könnyű őket megfűzni, ..."


Egy fiatal nőnek van hogy 3 hónapokig is puncsolni kell az első szexhez, egy 45 éves nőnél meg egy kis udvarlás és pár 2. randin ágyban landoltok."


De miéééért minket kérdezel? Hát döntsd már el! Ha szexelni akarsz, akkor válassz egy vén banyát :))) (azaz negyvenes korosztályból való nőt), ha nem akarsz szexelni, mert nem jut fiatal punci, akkor ne szexelj. Ilyen egyszerű. Capisce?


50 N

2023. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!