Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magányosnak maradni, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosnak maradni, vagy idősebb nőket keresni szexre?

Figyelt kérdés

A fiatal lányoknál nem vagyok nyerő, a 40 feletti nőket viszont ugyebár pikk pakk (annak ellenére hogy itt azt írják nem, a valóságban nagyon is) rá lehet venni legalább egy szexre.


Mit tegyek? Maradjak egyedül, vagy hajtsam az idősebb korosztályt? 40-50 között, 45-50 között kiemelten könnyű őket megfűzni, pláne ha valami elhanyagolt feleségek, ha meg szó szerint vénlányok, akkor elég kicsit udvarolni, kedvesnek lenni és már kész is vagy.


Egy fiatal nőnek van hogy 3 hónapokig is puncsolni kell az első szexhez, egy 45 éves nőnél meg egy kis udvarlás és pár 2. randin ágyban landoltok.


F/32


2023. szept. 25. 07:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10 hölgy :


Szerintem ez nektek is jó, ha titeket választalak. Te kapsz fiatalabb pasit, én nőt. Win win.

Tudom hogy te is imádod ha egy selymes bőrű még fiatal férfi kényeztet.


Ki ne szeretné? Jobb mint az 50 es papik...

2023. szept. 25. 13:24
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy jobb egy 30-as férfi egy 50-esnél, de azért a selymes bőrű, fiatal férfitól már messze vagy 32 évesen. Azok a 20-25 év körüliek :)
2023. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Most tényleg a selymes bőrről írunk egy férfi esetében? :)) A férfiaknak vastagabb, erősebb a bőre, mint a nőknek. A "selymes" bőr tipikusan női jelző.


Inkább az a vonzó egy fiatal férfiben, hogy sok haja van (jó esetben), nem ráncos, jók még a fogai (jó esetben), stb.

2023. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de ha egy nő friss húsra vágyik, ahhoz te már marha öreg vagy. 😂
2023. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14


Bizony.

2023. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!