Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt nem szeretem, próbáltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem szeretem, próbáltam többször es szerintetek ezért vesztek a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A férfiak akikkel eddig voltam, nem sok, a ferjem es valas utan még 2, azt mondtak hogy nem ragaszkodnak az anális szexhez.(előbb megtudakolták a véleményem, es megtudták, hogy nem szeretem, utana ők is azt mondtak, hogy ők sem)

Vegul az az érzésem, hogy olyan nőkkel csaltak, akik erre hajlandóak voltak.

A barátomnak ajánlottam, de azt mondta hogy neki így nem jó, hogy en miatta akarom, mert szeretné, ha élvezném is, mert sok nő élvezi

Hát élvezni nem tudtam végbélben es hiába volt türelmes es síkosított is, nem volt jó es nem sikerült behatoljon teljesen es nem is vágyok rá.

A szeretőjéről szerintem emiatt nem tudott lemondani, akit mar előttem is ismert es járt hozzá.

Szerintem emiatt vesztettem el a kapcsolatom, amúgy szenvedélyes vagyok es szerintem elég jó az ágyban


2023. nov. 22. 19:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Így van 10 es, perfekt !
2023. nov. 23. 01:37
 12/14 anonim ***** válasza:
47%

Én meg nem értek egyet 9es. Ha én szívből szeretek valakit akkor az adott személyt teszem előre és nem a vágyaimat.

Akkor azt nézem akivel együtt vagyok, mert nem a testét szeretem, nemcsak a szexet szeretem vele, hanem aki valójában ő maga.

Abban igazad van, hogy egy kapcsolatnak fontos része a szex. De nem a legfontosabb. Képesnek kell lenni kompromisszumra és az nem megoldás ha a másik félre megy.

2023. nov. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fura ez az egész... Az egyik exem minden addigi páromnál többet akarta az anált, de bennem az van, hogy nem akarom túlságosan kitágítani stb, ő élvezte is, de nekem szokatlan volt azért. Az első komoly kapcsolatom orálisan nem kényeztetett, de én ezt elfogadtam, bár sokszor álmodoztam arról, hogy a szép hosszú haja közben ráomlik a hasamra, de ha nem, akkor nem. Tisztelet a kivételnek, mocskos ez a világ, és nem az anál miatt, hanem mert az emberek nem mondják el amit akarnak, vagy csak későn, évekig tartó kapcsolataim végén sikerült csak kinyögni, hogy ők már mindenképpen gyereket akartak, és tudták, hogy én meg nem, így elhagytak... Közben nem mondták, mert esetleg nemet mondok, és távozok, elvették ami jár nekik, részben a pénzem, és nem azért, mert ne közel azonos lett volna az anyagi helyzet, de picivel többet kerestem, és főleg ami pótolhatatlan az időm.
2023. nov. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az érthető, hogy valaki olyat társat szeretne, aki minden téren boldoggá teszi. (Nem tudom, hogy lehetne valakit úgy szeretni, hogy elfogadom és közben lemondok a saját örömömről...)

Ezzel nincs is baj, sőt. Bár többen állnának tovább és keresnék az igazit, minthogy hazug félkapcsolatokban éljenek.

Viszont itt a bökkenő, akkor miért jártak? Akkor ne is mondja azt, hogy neki rendben van, ha nincs. Ez csak arról szólt, hogy addig is legyen kivel csinálni, tehát ahogy az utolsó is mondta, rabolják a másik idejét és innentől szemétség az egész.

N

2023. nov. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!