Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt nem szeretem, próbáltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem szeretem, próbáltam többször es szerintetek ezért vesztek a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A férfiak akikkel eddig voltam, nem sok, a ferjem es valas utan még 2, azt mondtak hogy nem ragaszkodnak az anális szexhez.(előbb megtudakolták a véleményem, es megtudták, hogy nem szeretem, utana ők is azt mondtak, hogy ők sem)

Vegul az az érzésem, hogy olyan nőkkel csaltak, akik erre hajlandóak voltak.

A barátomnak ajánlottam, de azt mondta hogy neki így nem jó, hogy en miatta akarom, mert szeretné, ha élvezném is, mert sok nő élvezi

Hát élvezni nem tudtam végbélben es hiába volt türelmes es síkosított is, nem volt jó es nem sikerült behatoljon teljesen es nem is vágyok rá.

A szeretőjéről szerintem emiatt nem tudott lemondani, akit mar előttem is ismert es járt hozzá.

Szerintem emiatt vesztettem el a kapcsolatom, amúgy szenvedélyes vagyok es szerintem elég jó az ágyban


2023. nov. 22. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem. A párkapcsolati probléma az ágyon kívül a hétköznapok valóságában kezdődik. Az ágyban csak le csapódik. De az jelent valamit ha minden pasid megcsalt… és hidd el nem azért mert nem szereted az anális egyuttletett.
2023. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Mindig kell egy szerető, aki többet vállal. Ha neki megvannak ezek a vágyai, neked pedig nincs akkor lehetsz te bármilyen jó az ágyban...
2023. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem, a ferjem en hagytam el. De hogy megcsalt vagy nem, nem tudom.

A baratommal jól kijöttunk a hetköznapokban. De megsem voltam neki eleg. Nekem jó volt vele.

De ö más nöre vágyott

2023. nov. 22. 20:01
 4/14 A kérdező kommentje:
2 es, hogy érted, hogy hiaba vagyok jó az ágyban, ha nem élvezem az anált?
2023. nov. 22. 20:03
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sem az anállal illetve annak hiányával volt a gond!
2023. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
A büdös életben nem análoztam. Soha nem is kivántam. F.
2023. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egyszerűen balszerencséd volt. Én sem voltam nagyon sok pasival, (5) összesen egyet érdekelt az anál.
2023. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
A helyes kérdés teljesen másként hangzana. Teljesen mindegy, hogy seggbebaszhattak-e vagy sem. Úgymond ez részletkérdés
2023. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Te írtad ki ezt a kérdést is, ugye?:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Ahogyan ott is írtuk: az anál ehhez kevés. Kevés ahhoz is, hogy együtt maradjon egy pár, és kevés ahhoz is, hogy szakítsanak.

Nem ennek hiányában válnak szét, és nem ennek okán maradnak együtt.

2023. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Félig értek egyet a #9 válasszal. Csak az anál valóban nem tart össze egy párkapcsolatot, mindössze emiatt tényleg nem fog két ember együtt maradni. De szerintem szétmehet emiatt két ember. Akármi lehet szakító ok, ami nem ideális az egyik félnek, és ettől nem lesz szar ember. Lehet példa az anál, az orál, vagy valami fétis, bármi kb, nem elvárható, hogy egy életre lemondjon valaki a vágyáról más miatt. Ha valaki imádja az anált, akkor teljesen érthető, ha olyat akar maga mellé, aki szintén szereti.
2023. nov. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!