Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hogy megaláztak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy megaláztak szexelésnél? Mivel? Nem szubos szerepjátékra gondolok hanem spontán és valós esetre.

Figyelt kérdés

2023. nov. 20. 13:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
41%
#30 Ja hogy én vagyok gyökér? Ő szopta a pasit miközben a barátnőjével beszélt. Milyen nő az ilyen? Mit érdemel?
2023. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
66%

#31 Valaki leírt egy számára rossz élményt, te meg idejöttél beszólni, meg ítélkezni. Szerintem ez gyökérség.

Különben se tudjuk az előzményeket, hogy miért alakult így. Ha itt nagyon ítélkezni akarunk valaki felett a sztoriban, az a pasi. Félrekúr, meg kihasznál valakit. Elég tré.

2023. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
75%
#32 nem mondtam hogy a pasi nem hibás. De számomra a nő IS hibás.
2023. nov. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
55%
#33 De ennyiből nem tudod, hogy mennyire hibás a nő, mikor tudta meg, hogy a csávónak van párja, miért került abba az állapotba, hogy ennyire alacsonyan legyen az önértékelés, és még sorolhatnám. Te csak idejöttél ítélkezni, amit senki nem kért, és ez szerintem gyökérség
2023. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!