Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hogy megaláztak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy megaláztak szexelésnél? Mivel? Nem szubos szerepjátékra gondolok hanem spontán és valós esetre.

Figyelt kérdés

2023. nov. 20. 13:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Exemnek nem állt fel a farka. Közölte, hogyha kinéznél valahogy, lehet kívánnálak is.
2023. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem a kis farkam miatt nevetett ki lany... Azota is van bennem komplexus
2023. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Oh persze, többször is. Az első kapcsolatom egy toxikus férfival volt, aki tudta jól, hogy sokat csesztettek gyerekkoromtól kezdve. Számtalan megjegyzést tett rám, hogy kicsik a melleim, örüljek, hogy kíván még, mert nem vagyok épp topmodell akat, nameg egész kapcsolatunk alatt engem hibáztatott, hogy nincs vele orgazmusom, hiszen korábban mindenki el tudott tőle élvezni. A szex az ő élvezetéről szólt, akkor csináltuk, amikor ő akarta, ahogy ő akarta, és ameddig ő akarta.

Ha valaki hasonló cipőben jár, menekülj. Én is azt tettem, nagy nehezen tudtam lerázni csak. Senkinek nem szabad ilyen megalázást eltűrni. Ma már csak egy rossz emlék, boldog vagyok egy normális kapcsolatban, nagyon jó szexuális élettel.

2023. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
ja, nehezen állt fel, mert stresszeltem és kiröhögött
2023. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A méretem miatt.
2023. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
85%

Engem is nagyon kinevetett párom , mikor szex közben le lankadtam .

Majd hozzátette , nagyon nevetve , ne erőlködj , ezzel mit akarsz , nem jó ez már semmire ! - inkább hagyj békén és aludjunk .

2023. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Volt,mivel szőrös voltam.L.
2023. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Azert az latszodik, hogy a nok es ferfiak is lehetnek bunkok...
2023. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
97%
Pár randi után leszoptam a srácot a számba élvezett ,majd közölte hogy mehetek neki ennyi volt iszonyú megalázó volt 23/l
2023. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%

Alkalminál kutyában fejezte be a srác, aztán utána csak úgy spontán megjegyezte, hogy tudom-e, hogy szőrösebb a s*gglyukam, mint egy pasinak, kezdhetnék vele valamit, mert elég lelohasztó.


Én meg majdnem elsüllyedtem szégyenemben...

2023. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!