Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hogy megaláztak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy megaláztak szexelésnél? Mivel? Nem szubos szerepjátékra gondolok hanem spontán és valós esetre.

Figyelt kérdés

2023. nov. 20. 13:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
36%
#19 Mert képmutatóak azért. A fórumokon álszenteskednek egy jót aztán a barinőivel meg rihi-röhiznek egy még jobbat.
2023. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
#21 Nőként írom, hogy nem egy ilyen estről tudok. Legutóbb a legjobb barátnőm mondta, hogy a lánya panaszkodott neki, hogy a pasijának kicsi és van, hogy lelankad szex közben.
2023. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem írni,hogy természetesen a pasinak azt mondja, hogy elég a mérete és nem zavarja a lankadás stb.
2023. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
22%
#23 Nektek mi számít kicsinek? Mert már a 15 is az a mai világban
2023. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
27%
#24 Nem mondott konkrét méretet. De saját vélemény, hogy hiába átlag a 15 centi, szerintem kicsi.
2023. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, hogy megalázva éreztem magam, a mostani barátnőmmel, a kapcsolatunk elején, de az félreértés miatt volt.

Folyamatban az előjáték, barátnőm fekszik az ágyamban, meztelenül, csókolgattam az egész testét, majd elkezdtem nyalni. Mire ő random elsírta magát, próbáltam megnyugtatni, megkérdezni, hogy mi a baj, semmit nem mondott, majd felpattant úgy ruha nélkül, bezárkózott a fürdőszobába és zokogott. Hát én ott azt hittem, hogy én csináltam valamit förtelmesen rosszul, és az elég megalázó volt, amíg meg nem tudtam, hogy ennek mi volt az oka. Utána meg tudtuk beszélni, hogy mi történt, és hát... Előttem bántalmazó kapcsolatban volt, nem azt szokta meg, hogy a párja figyel rá, hogy neki is jó legyen.

Őt például elég durván alázta az exe, kevesebb, mint 3 évig voltak együtt, talán az első fél év működött kinda jól, de nem tudta otthagyni, mert nem volt hová mennie, a bántalmazó szülőktől lépett le a csávóhoz fél év után. Csak azért lett vége, mert a palinak balesete volt, aztán meg hát az a "fránya" kórházi fertőzés.... Konkrétan a csávót az izgatta, ha a nőnek nem jó, és nem szerepjáték szinten, hanem hogy úgy tényleg. Az volt az alap felállás, hogy akkor volt szex, amikor az exe akarta, úgy, ahogy az exe akarta, úgy, hogy csak az exének volt jó. De csak négyszemközt, az albérletbe volt görény. Ilyeneket csinált a pasi a barátnőmmel, hogy amikor menstruált, akkor lerángatta a nardágját, bugyiját csak azért, hogy gusztustalannak nevezhesse. Meg ha valami nem tetszett neki, akármiről is legyen szó, akár szex, akár nem, akkor felpofozta, de ezeknél a nadráglehúzós eseteknél is. Meg ilyenek, hogy orál, az "természetesen" csak a szopás, ilyen torkonletolós-öklendezősen, amire szintén gusztustalan megjegyzéseket tett. Meg még arról mesélt a barátnőm, hogy a pasi gyakran fájdalmat okozott neki szex közben, amit azzal magyarázott, hogy "egyáltalán örüljön, hogy hajlandó hozzáérni, hát teljesen gusztustalan, más nem tenne ennyit érte". És ezek csak nem részletezett, kiragadott példák.

Szóval ezek után értem, hogy miért "érintette meg" annyira, hogy valaki normális vele.

2023. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
#26 Csak remélni tudom, hogy ez nem igaz. Ilyen nem létezhet.
2023. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

A pasi felvette a telefont, miközben szoptam, és elkezdett beszélgetni a barátnőjével, a kezével meg közben jelezte, hogy folytassam.


Reménykedtem benne, hogy otthagyja értem a másik lányt, úgyhogy mindent beleadtam, de borzasztóan megalázó volt hallani, hogy mindenféle kedveset mond a barátnőjének, miközben én csak egy szopásra voltam jó neki...

2023. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
14%

#28

Az ilyeneket mint te valahogy nem tudom sajnálni.

2023. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
60%

#27 Hát lévén nem vagyok egy beteg állat, hogy kapcsolati erőszakról fantáziáljak, de létezik ilyen.


#29 Az áldozathibáztató gyökér meg menjen már innen, köszi.

2023. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!