Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen spontán szexben volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen spontán szexben volt részetek, amire nem is számítottatok?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra gondolok, hogy idegenekkel.

2023. júl. 18. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem idegennel történt, hanem egyetemi gólyatáborban. Nagyon jó volt.
2023. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
háztartási szerekkel "házaló" fiatal ügynökkel
2023. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kezdem én...

Kb 20 éves voltam, amikor az utolsó vonatok egyikével mentem haza egy buliból, amin nagyon kevesen utaztak. Egy kalauz csaj kb egy 10essel volt idősebb nálam nagyon mosolygós és kedves volt. Egy nappal előtte járt le a bérletem, de nem büntetett meg, nem szállított le semmi ilyesmi. Kb egy negyed óra múlva visszajött és leült velem egy sorba oldalra, elkezdtünk beszélgetni (én kicsit be voltam rúgva, olyan közvetlenre ittam magam). A kallernek vörös vállig érő haja volt, vastag fekete keretes szemüvege. Kicsit dumálgattunk a bulizásról, majd többször is hangoztatta, hogy jövök neki egyel amiért nem büntetett meg. Több sem kellett... (itt már éreztem, hogy ennek jó vége lesz). Mondtam neki, hogy a MÁV-os ruha szerintem senkinek sem áll jól, érdemes megszabadulni tőle... Aztán kérdeztem, hogy a büntetést kérjem, vagy Ő kér valamit kompenzálásul, annyit mondott, hogy tetszik neki az ajkam, úgyhogy egy puszi kezdésnek elég lesz és a szájára mutatott. Átültem mellé és csókolózni kezdtünk. Közben beért a vonat a végállomásra, mondta hogy most reggel 6ig ez innen nem mozdul... Majd elég rámenősen hozzátette, hogy most már hogy kitapogatta kíváncsi lenne a farkamra... Elmentünk egy kocsiba, bezárkóztunk elhúztuk a függönyt, fel akartam kapcsolni a lámpát (nem tudom miért :D), mire sikerült azt vettem észre, hogy a gatyám letolva és farkam már a kezében van... Akkor közölte, hogy (ezt a mondatot sosem felejtem) "Fél éve nem szexeltem, most akarok legalább három izzasztó menetet...". Ahogy ezt kimondta bekapta a farkam és olyan vadul kezdte szopni, hogy éreztem, hogy (mivel én sem voltam nővel akkor már hónapok óta), nagyon gyors lesz... Szerencsére abban az időszakban mindig volt nálam óvszer, mondatam neki, hogy inkább mutassa a punciját... Kegyetlenül meglovagolt és kb 2 perc után el is élveztem, de nagy meglepetésmere velem együtt Ő is. Nem volt rossz az első menet, de nagyon gyors volt, nem mondanám maradandó élménynek, viszont kb 3 perc szusszanás után folytattuk is. A Kaller (azóta is csak így emlegetem), szolíd szende mosolygós csaj volt alapvetően, vagyis annak tűnt, viszont szex közben elképesztő, hgoy mennyire vad lett... Karmolt, vicsorított, húzta a hajam, és brutál hangos volt, főleg amikor elélvezett... Rengeteg pózt kipróbáltunk, én 4-szer élveztem el, ő 3szor, egyre hosszabb menetek jöttek egymás után (a végére lila lett a farkam :D). Most is felizgulok ha rágondolok.. Világosodott már amikor elhagytuk a vonatot, elköszöntünk még egy forró csókkal, majd ellenkező irányba indultunk. Soha többet nem láttam és a keresztnevét sem tudom a mai napig sem. Úgy gondolom, hogy egész életem legnagyobb szexuális élménye volt amit egy vadidegennel átéltem a vonatkocsiban...

2023. júl. 18. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyenben
2023. júl. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda fantázia

Mire jó ez a kamuzás?

2023. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 "Terike, hát most látom csak...magácskán nincsen 🤌bugyi🤌"
2023. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen...még nagyon régen (90es évek vége) középsulisokat készítettem fel nyelvvizsgára (én akkor egyetemista voltam) Volt egy csaj, akinek nem nagyon ment a dolog, de nagyon szorgalmasan tanult, végül sikerült is neki, aztán hálapénz gyanánt az utolsó óránkon hozott egy üveg bort. Na azt meg is ittuk, én kicsit becsíptem, a csaj teljesen berúgott, és részegen előadta, hogy ő igazából szívesen fizetne nekem természetben is. Hát jó, rajtam nem múlott... :)
2023. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Egyetemistaként bejutottam egy TDK-jellegű konferenciaverseny nemzetközi döntőjébe a projektemmel, Lisszabonba utaztam ki 4 napra.


Egy egyetem kollégiumában voltunk elszállásolva, kétágyas, nem koedukált szobákban. Én egy elképesztően cuki tajvani lánnyal voltam együtt, nagyon jól kijöttünk, az első két este hajnalig beszélgettünk. Utolsó este is beszélgettünk, épp nagy beleéléssel meséltem valamit, mikor feltűnt, hogy egy ideje már csak én beszélek, ő csak mosolyogva néz engem. Erre zavaromban elhallgattam én is, ő meg egy kis szünet után csak úgy megkérdezte, hogy csókoltam-e már meg lányt? Eléggé meglepett, mondtam, hogy még nem, erre felpattant, átült mellém az én ágyamra, és szinte félénken kérdezte meg, hogy és megengedném-e, hogy megcsókoljon? Egy-egy nagyon tini fantáziától eltekintve még gondolkodni se gondolkodtam ilyesmin soha, a történtek után se mondanám magam biszexnek, max heteroflexnek, de akkor annyira rá voltam hangolódva, hogy gondolkodás nélkül igent mondtam. Finoman átkarolt, és egy nagyon gyengéd szájrapuszit adott, aztán egy lassú, finom csókkal folytatta. Valahol itt indultam be, én is átöleltem őt, és egyre szenvedélyesebben csókolóztunk. Az első lélegzetvélnyi szünetben megkérdezte, hogy akarok-e többet? Kértem, hogy folytassa, ő meg nagyon tiszteletteljesen és gyengéden, lassan levetkőztetett, közben pedig magáról is levett mindent, és összebújva elfeküdtünk az ágyon. Eleinte csak vadul csókolóztunk, aztán ahogy összefonódtunk, ő a kezével kezdett engem simogatni, az egyik combomat meg a lába közé vette, és úgy izgatta saját magát. Az egész kicsit olyan volt, mint amit tizenhat évesen csinál az ember az első szerelmével, de nagyon élveztem, csodálatosan jól csinálta, szinte egyszerre jutottunk az orgazmusig, és csak szorítottuk egymást. Egy picit még beszélgettünk összebújva, aztán úgy, egymás mellett, meztelenül aludtunk el. Reggel még búcsúzáskor adott egy szájrapuszit, de ennyi volt a sztorink... Más lány iránt azóta se éreztem vonzalmat, így egészen egyszeri élmény maradt, de a mai napig az egyik legjobb szexuális emlékem...


27L

2023. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!