Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok eladni, szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok eladni, szexuális segédeszközt? Hol lehet eladni, egy élethű vibrátoros dildót?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani olyan helyet a neten ahol megbízható emberek vásárolnának?


Szeretnék eladni egy 20 cm-es, BPA mentes, tapadókorongos dildót, ami vibrátoros funkcióval rendelkezik. Egyúttal a tapadó korongról le is lehet venni a dildót ha valaki anélkül szeretné használni. Plusz dolog, h pénusz hosszabbítónak is használható, mivel a vibrátoros részről is le lehet venni... Budapesten szeretném eladni.



2023. nov. 19. 21:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Senki nem írta, hogy használt de nem baj....
2023. nov. 22. 20:26
 12/14 A kérdező kommentje:
Konkrétan ide jön az első kommentelő majd egy valótlan állítást állít, és mindenki nekem esik. Tisztia idióták vagytok.... Kaptam egy ilyet de nekem van már másmilyen es tök feleslegesen áll itthon. Ennyi az egesz...
2023. nov. 22. 20:27
 13/14 A kérdező kommentje:
De ha használt is lenne, senkinek semmi köze hozza. Tudjatok hany pasi dug fel különböző dildót, ugyanazt a dildót több csajnak akikekkel ismerkedik az idők folyamán...?? Ha megy hozza egy masik nő, nem vesz újat, ugyanazt fogja használni másba. Amúgy a ti farkatok is használt ezert ne dugdossatok mashova. Jaaaah, hogy le lehet mosni, szappanos meleg vízzel?? 😱 Oh, hogy mik vannak....
2023. nov. 22. 20:31
 14/14 The Bing Bang Theory ***** válasza:
Én ezért kérdeztem meg, hogy használt. Mert a kérdésből ez nem derül ki.
2023. nov. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!