Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha veszek élethű műpéniszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha veszek élethű műpéniszt azon megtanulhatok jól szájmunkázni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is gyakoroltam olyanon
2021. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Ti lányok vagytok?
2021. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem b+ hármas,elfoglalták a hetero kategóriát a meleg srácok(amugy lehet tényleg kamusok,nem tudom:D)

A kérdésre válaszolva: Megtanulhatod hogy nagyjából mire számíts,hogyan kell használni a szádat,de akkor is más lesz egy igazin csinálni. De azért sokkal jobb ez a megoldás mint a banán

(Ja es sok szerencsét,biztos örülni fog a barátot ha már elsőre jól megy:P)

2021. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy kettes vagyok nem hármas de mindegy.

Nem úgy ismerem a csajokat hogy kiadjanak egy "halom pénzt" műbránerekre tizenévesen, amikor nem kell sokáig várni és úgyis találkoznak egy igazival. De persze aranyos hogy foglalkoznak a témával. Viszont a tapasztalatom szerint ez könnyen megy a csajoknak, első egy két alkalommal csak a makkot kényeztetik és próbálkoznak mélyebbre menni aztán teljesen bele jönnek. Gyakorlásnak amúgy jó lehet a műanyag is csak az nem jelez vissza ha fogaztok.

2021. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
De hát miért nem igazin gyakorolsz? Száz százalék hogy a barátod boldogan segítene benne :)
2021. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!