Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok eladni, szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok eladni, szexuális segédeszközt? Hol lehet eladni, egy élethű vibrátoros dildót?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani olyan helyet a neten ahol megbízható emberek vásárolnának?


Szeretnék eladni egy 20 cm-es, BPA mentes, tapadókorongos dildót, ami vibrátoros funkcióval rendelkezik. Egyúttal a tapadó korongról le is lehet venni a dildót ha valaki anélkül szeretné használni. Plusz dolog, h pénusz hosszabbítónak is használható, mivel a vibrátoros részről is le lehet venni... Budapesten szeretném eladni.



2023. nov. 19. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán van olyan hülye, aki használt szex kellékeket vesz?😂
2023. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 The Bing Bang Theory ***** válasza:
69%
Használt?
2023. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
#1 Biztos van ilyen fétis. Mint amikor valami csávó hasznát, szennyes bugyit akar venni nőktől.
2023. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Atyám😂
2023. nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Boltban se veszik vissza az ilyent, meg ha nem is használtad, de még fehernemüt se. Viszont az az érdekes,hogy a nőket nem zavarja,ha olyan vibrátort használtam rajtuk ,ami már volt más nőben is.🙂
2023. nov. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Facebookon vásároltam egy vibrátort, teljesen átlagos csoportba volt kirakva. Sosem használta mert nagy volt neki, még a töltője sem volt kibontva.

Így 10ezer ftal olcsóbban jutottam hozzá egy jó vibrátorhoz, szerintem megérte :)

2023. nov. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Mindegy hova rakod ki, ha nő vagy akkor egy csomó pasi (aki nem akar semmit venni) rád fog cuppani hogy küld róla képet meg meséld el részletesen milyen használni (s lehetőleg kamizélj vele).

Használtan akkor tudod eladni ha nő vagy. Szimpla kép elég női kézben tartva, a háttérben a hirdetés v. más amiből látszik nem netről lőtt kép. Foxpost, v. utánvét, de kérni fognak "használat közben" képet is (ha fizetnek is érte akkor legyél olyan korrekt majd, hogy azt is csatolod).

2023. nov. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet hihetetlen de nyilván lenne aki megvenné.

Mert használt fehérneműt is vesznek, de nem csak lúzer férfiak hanem nők is és használják is.

2023. nov. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez jókérdés, dildót esetleg hol lehet?
2023. nov. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mivel ezek a játékszerek jobb esetben steril anyagból vannak, és lehet őket tisztítani így szerintem semmi baj azzal ha használtan veszi az ember. Mondjuk én se vettem még ilyet másodkézből, de intimkelyhet már igen.
2023. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!