Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes huszonéves párként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes huszonéves párként swingerklubba menni?

Figyelt kérdés
Szoktak lenni mások is ebből a korosztályból vagy csak ilyen öreg papák/nyanyák nyomulnak?

2023. nov. 17. 13:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a harmincas, negyvenes korosztály számotokra öreg papa/mama, akkor felesleges oda mennetek. De ha ilyen kultúrálatlanok vagytok, akkor inkább maradjatok mindig otthon...
2023. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Mindenféle korosztály van a klubokban, a 20-on évesektől az 50-esekig. Megjegyzem, nagyon sok 30-40-es úgy néz ki hogy húúúúúúúú, simán kenterbe veri az átlag húszasokat is.
2023. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

oreg papaznak, mikozbe fogadok hogy mindketto egy teleszart buvarruha testu, ugy hogy meg kondit sosem lattak, azthiszik az eleg hogy fiatalok..😀

mondom ezt 26 evesen, mielott azthinnetek oreg papakent haborodtam fel

2023. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak
2023. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan örülnének ott a fiatalabb korosztálynak is .
2023. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kulturálatlan hozzáállással valóban hagyjátok ki a swingert. Szerintem az az élmény az elfogadásról, ítélkezésmentessègről is szól. Hogy nem a tökéletest keressük.


Én 43 évesen nem érzem magam öreg mamának, bár tény hogy majdnem én voltam a legfiatalabb. A pasim 59 éves, de állítom, jobb teste, kondija, és megkockáztatom, hogy nagyobb libidója is van sok harmincasnál...

2023. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem érdemes. Mi voltunk, 27 évesek vagyunk. Igaz, csak külföldi nyaralás alkalmával mertünk elmenni, mert itthon túlságosan tartunk tőle h ismerősbe botlunk, stb


Nekünk tetszett, régi vágyam volt h végignézzem ahogy a barátnőmet mások dugják és volt szerencsém nézni ahogy két férfi dugja egyszerre. Nagy élmény volt. Jövőre megyünk megint, van dedikált gangbang nap, azt céloztuk be, persze még van egy évem, hogy rávegyem a barátnőmet.

2023. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 nem kell félni, hogy ismerősbe botlasz. Nem pletyizhet róla, hogy ott találkoztatok, mert akkor azonnal kiderül hogy ő is ott volt :)
2023. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

8-as ez hülyeség. Ha egy ismerős meglátja hogy a barátnőmet vadidegenek dugják, akkor azonnal eljárhat a szája. Ő csak nézelődőként van ott.

Adott esetben még nem is tudja mi a szitu, és ez a barátnőmre vet rossz fényt, holott én is akarom ezt.

Persze csak úgy körülnézni be tudnánk menni, az nem zavarna

2023. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#9 bemehettek körbenézni is, mármint ugyanúgy mint bármelyik másik vendég dresskód szerinti öltözékben. A ti dolgotok, hogy csak nézelődtök, vagy "csináltok" is valamit, senki sem fogja számon kérni.

Nagyon-nagyon sok éve járok, eddig összesen 2 ismerőssel futottam össze - mindkettő próbált elbújni, "menekülni" úgy kellett utánuk mennem, hogy megbeszéljük mi itt most szigorúan nem láttuk egymást :) Az ismerősöd ha ott van akkor szerinted mért van ott?

2023. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!