Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés szexelni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szexelni egy negyvenes gyerektelen nővel egy huszonéveshez képest?

Figyelt kérdés

Ha buta kérdés bocsánat


Huszonéves pasi vagyok és most alkalmam nyílik erre, mert most egy negyvenes nővel randizom. Azt tudom gyerektelen, tehát a hüvelye emiatt nem változhatott.


2023. szept. 16. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Az hogy van e gyereke vagy nincsen, nem jelenti azt hogy változik feltétlenül a hüvelye. Vannak nők, akik alapból tágabbak, vannak akik pedig szűkebbek. Van aki gyerek után kicsit tágabb lesz, van aki ugyan olyan akkor is mint tizenéves korában. Ebben nincsen összefüggés.
2023. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Én is egy negyvesen, gyermektelen nővel járok össze. Ő elég tág, voltam már olyannal akinek van gyereke és sokkal szűkebb volt, majdhogy nem szorított.
2023. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ok, köszi nektek.


És ezt leszámítva milyen velük? Arra gondolok azért vélem ők jóval nagyobb szexuális tapasztalattal rendelkeznek mint a huszonévesek és megtanulták mi jó nekik és mit kell csinálniuk hogy a férfinak is jó legyen. vagy tévednék?

2023. szept. 16. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, van aki 10-en 20-on évet élt házasságban, ők általában kevésbé tudják mi a szitu. De bevállalósak.
2023. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Én voltam huszonévesen együtt egy akkor 37 éves, szingli nővel, akinek nincs gyereke. Nagyon szenveedélyes volt, életem legjobb szexuális együttlétei voltak. 4 menetet is bírtam vele egyszer egy este alatt, azt hiszem ez mindent elmond, mással csak max 2 volt nekem. De nem feltétlenül állíthatom azt, hogy minden ilyen korú nő ennyire jó, ő például szabadon végigszórakozta eddig az életét, sok pasija, szexkapcsolata volt, alapból ilyen a karaktere is. A puncija elég tág volt neki is, érződött, hogy használva volt már rendesen, de ettől még isteni volt. Volt már 21 éves csajjal is kapcsolatom, akiben megtudtam rázni szinte, olyan tág volt (mondjuk őt is rengeteget dugták már addig is).
2023. szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyénfüggő. Tudok olyan negyvenes nőről, aki fadarab az ágyban, pedig rendszeresen keres szexkapcsolatokat. Más meg odaadó és képes élvezni, ezt jelzi is. Nem lehet a kor alapján megítélni.
2023. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!