Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves lányok, mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, mi a véleményetek a prosztatamasszázsról?

Figyelt kérdés

2023. aug. 5. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Hmmmm, szivesen csinalnam 😏 tudom, hogy a ferfiaknak ez kb olxan, mint a G-pont. Na meg ettol nem lesz buza senki, hogy elvezne, nem tudom miert van ez a gondolat bennuk. Szimpla elevezeti pont.
2023. aug. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem csináltam még, sosem kérték.

A véleményem egyezik az #1-es válaszolóval. Akit izgat az csinálja, ettől senki sem lesz több vagy kevesebb.

2023. aug. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
A szerelmemnek én is nagyon szívesen csinálnám.Kézzel, szájjal, felcsatolhatóssal.Hmm.🤤😋☺️
2023. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
#3: A felcsatolhatós NEM alkalmas prosztatamasszázsra.
2023. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
De az is ingerli a prosztatát, és az ingerléd vagy dörzsölés is felérhet masszázzal csak mondom. ;)
2023. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor csak nálam nem alkalmas. A ki-be húzogatás kifejezetten kellemetlen, de ha bent van egy női ujjacska, és körkörösen masszirozza, nyomkodja, hívogató mozdulatokkal, az földöntúli gyönyör.
2023. nov. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló: Probáld ki egy vibrátorral, majd rájössz (:
2023. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
7: próbáltam. De az sem ki-be húzogatva, hanem csak bent rezgetve jó
2023. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%
U szuper lenne egy ilyen nyitott lany aki benne lenne prosztatamasszázsba en meg nem tudtam ravenni az eddigi baratnőimet
2023. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!