Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes egy nőnél többször is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy nőnél többször is bepróbálkozni hátha közben meggondolta magát?

Figyelt kérdés
Változott az élethelyzete, éppen dobta a párja vagy valamiért mégis megtetszettél neki.

2023. nov. 6. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Helyzettől függ. Mondjuk fél év után újra bepróbálkozhatsz, de 1 héten vagy hónapon belül kétszer, akkor szerintem kínos.
2023. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonyos szintig igen, de szerintem az ilyesmi nagyon idegesítő tud lenni a nők számára, ha valaki nem ért a szóból és hússzor is el kell küldeni.. Inkább próbáld meg kideríteni, hogy vevő-e a társaságodra, de ne próbálkozz be úgy, mint előtte.


Igazából én nem próbálkoznék többször, de van aki szerint meg jó, ha egy férfi kitartó. Én olyan típus vagyok aki megértem első szóra is, ha nem kérnek belőlem.

2023. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Nője és helyzete válogatja.


Simán van olyan is aki igényli ezt, hogy "megküzdjön" érte a pasi.

2023. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb hogyan pattintott le, és milyen okkal? Akkor is szingli volt?

Milyen a jelenlegi viszony vele?



Pusztán az, hogy közben volt egy kapcsolata, még nem változtaja meg, hogy feléd hogy érez.


Átmentél nagy átalakulásokon?

Közelb kerültetek egymáshoz, többet beszéltek?

2023. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer már elküldött, akkor maximum még egyszer, de csak ha úgy néz ki, változott talán a helyzet. Többször próbálkozni ennél már zaklatás, és a nő is úgy fogja megélni.
2023. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Haver attól hogy most nincs pasija még nem biztos, hogy szimpatikusabb leszel neki. Egy nő kegyeit nem "bepróbálkozással" kell elnyerni.

S osztom a #2-es véleményét is, ne menj át levakarhatatlan bogáncsba.

2023. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Helyzettől függ.


Olyan is lehet, hogy megbánta a nemet...

2023. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem..Férfi vagy ember..Legyen már tartásod..
2023. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!