Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem rávett a nyitott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem rávett a nyitott házasságra, de pár hónap után meggondolta magát, már nem akarja. Én viszont igen, nekem hiányzik. Mit tehetnénk? Elválni nem akarok.

Figyelt kérdés
2022. szept. 26. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Hazudj, mint minden normális nő.
2022. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg együtt kerestek többeshez ,és így közös nevezöre juttok.
2022. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
5 perc alatt kaptam 2 választ és 10 privátot. Privátot nem kérek, van jelentkező már.
2022. szept. 26. 21:53
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

A férjed volt mással is, vagy csak te? Tény, hogy a saját maga által ásott verembe esett be, de ha te nem is akarsz elválni, ha így folytatjátok, majd ő fogja azt a lehetőséget is felvetni.

Ami engem illet, ha felmerül a nyitott házasság gondolata, annak a házasságnak annyi...

2022. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Majd a férjed elvál, te meg csinálsz amit akarsz, rosszul nem járt, mert kiderült hogy megcsalós fajta vagy….
2022. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne a Gyk kavarj, hanem a jelentkezővel! Ne mi döntsük már el a te életed!
2022. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A nyitott házasság hiányzik vagy kifejezetten egy partner?
2022. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Olyankor szokta az egyik fél meggondolni magát amikor neki alig, vagy nem jön össze semmi, a másik meg habzsi-dőzsi. Ha a vágyaidról sem akarsz lemondani és a férjeddel is együtt akarsz maradni akkor nektek találták fel a párcserézést, a swingerek világát.
2022. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
A nyitott házasság a válás előszobája.Dugj nyugodtan félre, már mindegy.
2022. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy pin..án sincs számláló. Ha csak kicsit is ügyes vagy élvezd az életet és kész. ;) A nők akikkel félredugok megoldották eddig is. Szerintem neked is menni fog.

45F

2022. szept. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!