Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt már olyan veletek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan veletek, hogy egy egyéjszakásnak induló kaland során meggondolta magát az egyik partner?

Figyelt kérdés
2023. jún. 29. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azóta már együtt élünk.
2023. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
2es tuti kamuzik
2023. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan hihetetlen, hogy egy éjszakás kapcsolatból rendes kapcsolat alakuljon ki?

Igaz, hogy egy éjszakásnak indult, de fergeteges volt a szex. Utána megkeresett újra, és megbeszéltük a következő találkozót.

Közben elkezdtünk egyre személyesebb témákról beszélgetni és rájöttünk, hogy több a közös bennünk, mint gondolnánk.

2023. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, bármikor találhat jobbat az egyik.
2023. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4es

Azert mert a kerdes ugy volt hogy egyejszakasnak indult aztan meggondolta magat az egyik fel. Az en ertelmezesem szerint tehat nem lett egyejszakas sem.

2023. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aha, én
2023. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy értelmeztem, hogy nem lett belőle semmi utána. Velem előfordult, roppant kellemetlen, főleg hogy egy másik városból nem tudtam hazamenni és ott kellett aludnom ezek után
2023. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Belekezdtünk, majd röviddel utána bűntudata lett a barátnője miatt és nem lett több.
2023. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egész este húzta az agyam, tette az egyértelmű megjegyzéseket a csaj. Már annyira izzott a levegő, hogy a tapéta is csaknem lángra kapott, lesmároltam, majd amikor kihúztam a nyelvem a szájából, közölte, hogy “inkább ne, elrontanánk a barátságunkat:… Hát b@mmeg…
2023. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!