Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex előtt meggondolta magát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex előtt meggondolta magát?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nekem mindig is tetszett(már vagy 2 éve), ő sose mutatott érdeklődést irányomba,szöges ellentétem mindenben, én ilyen kis művészlélek vagyok, zárkózott, ő pedig extrovertált, bulizós.

Írt nekem múlt héten, hogy nagyon tetszett neki egy rajzom amit feltöltöttem és kérdezte egyszer megnézhetné e az alkotásaimat - sose volt még ilyen beszédes..

Majd taliztunk, megmutattam neki a stúdiómat, ott pizzáztunk, beszélgettünk. Aztán kitalálta játszunk jól bevált felelsz vagy merszet, és ott ilyeneket mondott nekem hogy vegyem le a felsőmet, pusziljam meg a nyakát, aztán gondoltam itt a lehetőség, megcsókoltam, ő elkezdett simogatni, én rámarkoltam neki, meg elkezdtem kicsatolni az övét, itt viccesen meg is jegyezte hogy “biztos ügyes kezeim vannak”, majd amikor haladtam tovább leállított hogy nem gondolta ezt át, nem akarja hogy a hülye játék miatt ilyeneket csináljak. Hiába mondtam hogy ne legyen hülye, nem csinálnék ilyet csak mert ő kéri egy “játékban”.. ő szépen elnézéseket kért, amiért “erőszakos” volt, aztán mondta hogy ő inkább elmegy.


Most ilyen helyzetben szerintetek mit lehet tenni? Írtam már neki de nem válaszolt, nem tudom mi akasztotta ennyire ki. Azt sem akarom hogy úgy tűnjön nyomulok, azért mégiscsak én vagyok a lány, kell tartás meg könyörögni nem fogok, de a tudtára akarom adni hogy nekem igenis bejön és vele akarok lenni.


Az is eszembe jutott esetleg nem is tetszem neki, annak ellenére hogy többször utalt rá hogy bejövök neki... fene tudja.


23L



2020. nov. 24. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tetszel neki. Valami bűntudata előjöhetett, úgy érezhette kihasznál, mert talán olyan ártatlan, félénk lányka vagy, és rossznak érezte magát. Várj, várd míg ír, aztán beszéld meg vele, ahogy tudod, érdeklődj az érzései iránt és nyugtasd meg, hogy neked ez jó volt, és kár, hogy elment.


Félreértette magát és téged, és túlreagálta, túlhevült. Gondolom, ha erre rájött, akkor meg nyominak érezte magát, hogy lelépett.

2020. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

"én ilyen kis művészlélek vagyok"

"megmutattam neki a stúdiómat, ott pizzáztunk, beszélgettünk. Aztán kitalálta játszunk jól bevált felelsz vagy merszet"


Helyesírás.

Képzőművész, stúdiója is van.

IQ-ban, élettapasztalatban és műveltségben kb. 13 éves szinten.

Jól van, kislány. Nőj nagyra.

2020. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Keress olyant aki nem gondolja meg magát! Velem egész nap is szexelhetsz!
2020. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

" én rámarkoltam neki, meg elkezdtem kicsatolni az övét, itt viccesen meg is jegyezte hogy “biztos ügyes kezeim vannak”

(...)

"Azt sem akarom hogy úgy tűnjön nyomulok"



Miért?!

milyen az, amikor tényleg nyomulsz?!


Unatkozol?

2020. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"én rámarkoltam neki,"


"Azt sem akarom hogy úgy tűnjön nyomulok, azért mégiscsak én vagyok a lány,"


:DDD

2020. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#2 nem igazán értem mire célzol.


#4: abban a helyzetben, izgalmi állapotban ez jött, de úgy értem hogy nem akarom pl üzenetekkel bombázni meg könyörögni neki hogy beszéljük meg. Mert az meg nekem megalázó hogy én írogatok neki meg keresem, ő meg kb sz@rik rám.

2020. nov. 24. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs kapcsolata, nem boozi és te sem vagy bányarém, akkor valószínűleg szimplán csak hülye.

Ha én kerültem volna huszonévesen ilyen helyzetbe, úgy megdugtam volna a leányzót, hogy csak na!

2020. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem halálosan beparázott, el se hiszi, hogy most összejöhet veled. Vagy nem tetszel neki, vagy van valakije, vagy inkább a fiúk jönnek be neki, kitudja. F
2020. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem meleg.

Bányarém nem vagyok, általában csinosnak tartanak.

Én nem tudok róla hogy lenne kapcsolata, dehát ki tudja...

2020. nov. 24. 21:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!