Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság miért nehezebb jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nehezebb jó dominát találni?

Figyelt kérdés
Nagyon kevesen vannak akik élvezetből teszik, sokan inkább a lehúzásra mennek.

2023. nov. 3. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Első mondat a válaszod

Én pl imádom élvezem is csinálni de nehogy már ingyen csináljam

Bocsi.


És nem . Nem lehúzósan csinálom de mindennek meg van az ára ennyi


Ha ingyen akarod legyen barátnőd.


Sokszor olyan kérdéseket akarnak a sub pasik amit egy sima rossz lányokon lévő prosti se vállalna be plusz lóvéért akkor miért pont a Domina csinálja ingyé

2023. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul fogalmaztam. Én a magam részéről egyébként nem várom egy ingyenesen. Nekem szerintem nincsenek túl durva extrém kéréseim, normál kereten belül mozgok.
2023. nov. 3. 19:18
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem haragszom

Tény hogy vannak olyan kolleginák akik pofátlan áron dolgoznak de nézd rz is olyan h Kereslet Kínálat

Mindenki annyit ér amennyit fizetnek érte

Ha megfizetik amennyit kér és van forgalma miért csinálja olcsóbban

2023. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezzel nem tudok vitába szállni, teljes mértékben igazat mondasz
2023. nov. 3. 19:24
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Köszönöm
2023. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

A 2000-es évek elején nem sok választási lehetőséged lehetett, alig néhány domina praktizált, pl. Monica Devil vagy Nadja Shark. Vérprofik voltak és tudták mit csinálnak. Nem mertél volna velük szórakozni, nem mertél volna tiszteletlen lenni, se kamura időpontot foglalni. Dolgozni szándékoztak, és nem lehúzni. Ha hiszed ha nem, az akkori nettó havi átlagkereset negyedét-harmadát zsebre tehették egy óra alatt. (Persze akkoriban minden szexmunkás jobban keresett, mint manapság.) Nem alkudoztál velük fillérbaszó módjára, hanem spóroltál az alkalomra és megbecsülted, hálás voltál hogy hajlandó fogadni.


És mi van ma? Ma azok a kislányok, akik sugárbébiként nem kelendőek, azok a gyomruk bírása szerint továbbállnak valamilyen szexmunkásnak, de dolgozni nem igazán akarnak, jó választásnak tűnik dominának felcsapni, mert úgy tudják, azoknak nem muszáj dugni. A szürke óta azt hiszik, elég lesz majd egy H&M-es lakkruha, egy korbács. Káromkodni korábban megtanultak, így kész vannak erre a pályára. Ahol épp hirdetnek, ott mindent megígérnek. Ugye könnyű másoktól lopni, mert el kell kezdeni valahogy, a vállalásaikat is másolják. Úgy megtévesztenek, hogy csak a szeánsz közben jössz rá, és csak pislogsz, hova is kerültél. Szóval nagyon óvatosnak kell lenni azoknál, akik mindent is elvállalnak. Sokféle lehúzási módszer létezik. Nem szívesen írnám le, hogy mire érdemes figyelni, mert nem szeretnék segíteni annak aki az ügyeskedés oldalán áll.


Nagyon sajnálom, hogy nem tudhatom meg, milyen érzés a 2000-es évek elején dominának lenni. Ma a sok kamudominának hála kialakult kép rám sem a legszebb fényt veti.

Egyébként másik oldalról is hígult a felhozatal. A marhára alázatos és mindenre szolgálatkész szubokról beszélek. Hihetetlenül elszaporodtak azok a lények, akiknek a BDSM-ről lila gőzük sincs, de dominákat fárasztanak és zaklatnak. Valós igényeik alapján nem domina előtt lenne helyük. És ekkor az történik, hogy a kamudominák, akik mindent is elvállalnak, fogadják a BDSM-fogalmatlan lényeket, és szeánszokat imitálnak. És ezek a kamudominák hívják el utána a barátnőjüket is dolgozni, mert jó poén, meg buli meg fanta…

Aki komolyan keres valós dominát, legyen szeme hozzá, és nem jár szarul. Persze tudom hogy működik, türelmetlen fasz vagy, azonnal a jót akarod, de mivel annyi banda arra szerveződött hogy kiürítse a zsebeidet, meg fogod fizetni a tanulópénzt. Utána meg teleköpködsz mindent, mert átkúrtak. Talán nem egy húsz éves kislánynak kellett volna benyalni a dumáját, hogy mekkora profi. :D stb.

2023. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Mo.-n nagyon kevesen tudják-értik, hogy mi is ez igazán. A magyar nők inkább szubok, semmint erős dominák lennének.
2023. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Mert divat lett a BDSM megnyílt a "piaca", egyre többen mernek a kuncsaftok közül is a tettek mezejére lépni. Azaz megnőtt a kereslet. Ennek nyomán meg egy csomó kivénhedt, dagadt ex-prosti rájött ha vesz pár pálcát, meg egy csizmát akkor máris szexmentesen 2-3x annyi zsetont el tud kérni (míg szimpla prostiként már a kutya sem hívná őket).

Vannak még profik, akik valóban értik a szakma csínját-bínját (de ők sem örömből "dolgoznak" - korábban is a pénz volt a motiváció) viszont igen alaposan megkérik az árát. Csak melléjük bejött egy csomó amatőr, ezért tűnik úgy hígult a piac.

2023. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Mennyibe kerül egy szeánsz? Komolyan érdekelne, semmilyen viszonyítási alapom nincs a témában. jól menő rosszlanyokon hirdető fiatal prosti is érdekelne, mennyit kér egy órára, fogalmam sincs az árakról.
2023. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem érdemlitek meg, hogy esetleg tehetséges és hozzáértő domina elé sodorjon titeket a szél. Megtehetik, hogy ne álljanak szóba az olyannal, mint pl. ez itt előttem, egy alpári bunkó.

Az igazi profikat hagyjátok békén, őket majd megtalálják azok, akik valós értékeket keresnek. Ez itt előttem és a hasonlók mehetnek a prostikhoz, oda valók.

2023. nov. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!