Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek manapság kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság kevesebb a társkeresési lehetőség vagy inkább az emberek ismerkednek nehezebben?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 10:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyre nyílik ki a világ, az emberek meg egyre inkább elzárkóznak.
2022. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Hogy ne már kevesebb?
2022. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
A zemberek egyre jobban félnek egymástól, így a zemberek választják inkább a ketrec mögötti netes lehetőséget, mert kevésbé veszélyes. A zemberek eleve nem tudnak mit kezdeni egymással.
2022. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

A személyes érintkezések fogynak, az interakciós készség sorvad, a társadalom befelé fordul.

Amikor gyerek voltam, a szomszéd simán átjött cukrot vagy sót kérni, kávézni hozzánk, most meg négy éve lakok egy panelban, és eddig egyszer(!) láttam a szomszédom, pedig gyakran kijárkálok. Ez általános jelenség, ami az ismerkedésre is átgyűrűzik.

2022. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

Lehetőség kb ugyan annyi van.

Emberek zárkóznak el. Rossz irányba változik a társadalom.

Mind két nem mesevilágot kerget. Elhiszik hogy makacsuk 100 éven át ragaszkodniuk kell dogmákhoz mikor az életükben is 10 évente felfordult a világ.


Befelé fordulnak az emberek. Ismerős családokat hívunk gyertek menjünk ide menjünk oda, á most nem á most nem, jajj most nem jó. Mindig a család a család a család. Nem az a gond hogy a család az első hanem hogy csak az van. Kislányuk meg ugye össze van zárva szüleivel és ennyi. Hiába mondom menjünk ide oda amoda, szerzünk játszó pajtást, nem. Kislány jönne, menne, játszana, de a szüleivel kell otthon ülnie. Nem egyedüli eset. Mindenki otthon ül és kész.


Sokat jártam Európába dolgozni szana széjjel, és nagyon sokat volt az hogy kis faluban szálltunk meg és elmentem megnézni sétálni, és órákat tudtam sétálni hogy élő embert se láttam. Hangok zajok voltak, meg autók. Útcákon senki.

Néha megbámultak a függöny mögül. Nagyszüleimnél a faluban is már nagyon hasonló ehhez. Mikor gyerek voltam hát nagyon nem ez volt.


Szerintem nem jó ez így. De megértem azokat akik így védik magukat...

2022. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha elkezdesz itt olvasgatni, totál depresszió. Emberek csak "névleg" akarnak kapcsolatokat, a valóságban nem akarnak lélekben ott lenni.
2022. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

6

De ugy, hogy ki van szolgálva a p*csajuk! Én egyedul is megélek! Nyilván jobb lenne parkapcsolatban! De nem ugy h rabszolga vagyok

2022. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
A lehetoseg tobb, ezert kevesbe gondoljak at az emberek es mas tenyezok alapjan valasztanak, mint par eve. Emiatt egyeseknek sokkal konnyebb, masoknak sokkal nehezebb a tarskereses.
2022. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk párkapcsolatban élek és sosem volt gondom az ismerkedéssel, de abban egyetértünk Párommal, hogy sokat változtak az emberi kapcsolatok. Ahogy a 4es is irja, régen átmentünk a szomszédba, a hétvégi háznál meg már üdvözölt a szomszéd, söröztünk, ittunk, dumáltunk. Ma már kb. a sima szia is nagy szó, ha egyáltalán....arról nem beszélve, hogy még bele is köt mindenbe. Nem jó fele megy a világ!
2022. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván nehezebb . Az emberek egyre nagyobb versenyt játszanak egymással így meg emelve a lécet és az átlagot. Pl: ha egy adott lányt több jó csávó fektetett meg illuminált állapotban, akkor kapcsolatra is csak jó csávot akar.
2022. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!