Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek manapság kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság kevesebb a társkeresési lehetőség vagy inkább az emberek ismerkednek nehezebben?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 10:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
A lehetőség szerintem sokkal-sokkal több. Gondoljátok csak el Tinderrel mekkora "területet/népességet" lehet lefedni. Szerintem csak arról van szó már nők is kizárólag külső alapján válogatnak, régen is ez volt a legfontosabb, de manapság már csak ez számít. Viszont mindenki nem nézhet ki jól így sokaknak kínlódás az egész. Nem beszélve róla, hogy pl. Tinder "ujjközelségbe" teszi a nőknek a legjobbakat. Régen azt kapták, ami előttük volt, az meg nem napi 100-1000 férfi volt, hanem heti 1-5. Jó esetben.
2022. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Lehetőségre a szép embereknek könnyebb lett , a kevésbé szépeknek meg megnehezült a verseny , ez az igazság.
2022. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

"Szerintem csak arról van szó már nők is kizárólag külső alapján válogatnak"


Már nők is - tehát az normális volt, mikor csak a férfiak válogattak csak külső alapján?

2022. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek is írják, több lehet a lehetőség, de paradox módon mindenki egyre jobban bezárkózott.


A netes keresés is pár éve jutott el Mo-n is abba a fázisba, amikor már az árnyoldalak kezdenek dominálni. 10-15 éve még kocka csodabogárnak számított, aki használta, később teljesen normális lett. Ez volt a fénykor, mert sokan voltak fent, de mégis őszintébb volt, mint mostanság. Akkor elég volt, ha a képek előnyösek voltak és a szöveges részbe sok energiát fektettek.


Most pedig a FOMO miatt már kb. "kötelező" fent lenni, mert egy jobb este során is max. 5-6 emberrel lehet szóba elegyedni élőben, míg a neten 200-300 embert is végig lehet lapozni. Igen ám, de a tömegből ki kell tűnni, ezért beindult a nagyipari ferdítés "más is csal, ezért én is csalok, különben hátrányba kerülök" alapon.

Jöttek a pár nyaralós képből összerakott kamu-világpolgárok (tenger, pálmafák, koktélok, quad, hajó, bérelt kabrió stb.), akik 2-3 év élményeit adják el úgy, mintha a mindennapjaik lennének. A filtereknek hála pedig már egy jobb telefonnal is olyan minőségű képeket lehet lőni, ami régebben stúdiót+retust igényelt. Ez utóbbi főleg a lányoknál durva, amikor egy csúnyácska csajból is egy kis sminkkel, utómunkával olyan kamu bombázót lehet csinálni, amilyet 20 éve csak magazinokban látott az ember. Aztán az oldschool kamuk is megmaradtak: 5+ éves képek, szövegben -15kg és +10cm, -pár év, menőnek hangzó, de sosem csinált hobbik...


Emlékszem életem első 3 Tinder randijára:

1. Várom a csinos nőt, aztán közeledik felém egy szétfolyt s.ggű, oszloplábú iszonyat és bemutatkozik, hogy őt várom.

2. Csak az arcáról volt kép, gondolom, adok esélyt. Aztán megjelenik egy 145 cm-es, púpos törpe (természetesen tök más arccal). Annyira csúnya volt szegény, hogy sajnálatból meghívtam egy kávéra.

3. Élőben is olyan mint a képeken, de már találkozáskor is kiégett, búvalb.szott fejet vágott. Mondta, hogy ne haragudjak, de nagyon belefásult az egész randi dologba, csak már nem akart bunkó lenni, hogy nem jön el. Kérdeztem, hogy ez hanyadik Tinderes randija. Hát, valahol a 70-80. között (pár hónap alatt!)... Tyűűű b+, nem csoda, hogy kiégett.


34F

2022. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%
Akkor született mázlista vagyok. 3x társkeresőztem, mindhárom alkalomra elsőre bejött az illető és sokéves kapcsolat lett (igaz, még levélben is csak egyre koncentráltam). Mi a titok? Soha nem sminkelek alapból sem, nem használtam semmi photoshop szerűt, nincsenek irreális elvárásaim sem (nem kizáró ok soha ha szülővel él, ha pocakos, ha nincs autója :-D ). Soha nem kamuztam magamról sem és nem élek kirakatéletet. A legfőbb érték pedig nekem a másik személyisége, nem a pénztárcája....
2022. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

#15: Te vagy a ritka kivétel.


A legtöbben beleesünk (én is, nem vagyok álszent), abba a hibába, hogy a lehető legjobbat szeretnénk, a felhozatalból. Különben mindig ott lenne a kisördög, hogy "miért nem a Hufnágel Pistával/Petrával" jöttem össze.

És ezt jól tudják az oldalak üzemeltetői is. Nekik pedig az a céljuk, hogy tartós felhasználóik, ne pedig tartós kapcsolatok legyenek...

2022. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%

Online dating pedig szerintem tök jó is lehetne, főleg az olyan ronda beszariknak mint én. Bocs, hogy ezt mondom, de ezt a nők rontják el. Online elképesztően népszerűek és nyilván elgyengülnek, ha szinten felülivel van találatuk (nem hibáztatom őket ezért) viszont a szinten felüli csak dugni fogja őket legtöbb esetben. Utána meg jön a sírás, hogy fúj online, meg minden férfi csak szexet akar, aztán meg kezdik elölről ugyanazt. Így viszont azok teljesen kiesnek, akiknek online tényleg segítség lenne.

Régen se volt ez másképp amúgy, emlékszem Randivonalon kb. 11 éve én is nagy nehezen összeszedtem a bátorságom, hogy feltegyek magamról képet és írjak nőknek aztán jött is a nagy semmi (vagy néha a "köszi nem téged kereslek").

2022. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

15-ös ez még jó is lenne, ha a másik oldal is így állna hozzá. De én nő létemre találkoztam pár olyan kamu profillal, hogy a hajam égnek állt. Legtöbbször meg sem ismertem a pasit, aki a képen volt, mert az volt a minimum, hogy 10 évvel korábbi fotót rakott fel magáról.

Egyébként szerintem is nehezebb most ismerkedni. Régen simán leszólítottak az utcán, ma meg ha odamegy hozzád valaki, konkrétan halálra rémülsz. Emlékszem, a férjem mesélte, hogy Pesten megkérdezett egy nőt, hogy hol talál egy utcát, a nő totál beparázott, és legalábbis azt hitte meg akarja késelni.

2022. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!