Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik ilyen férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Aki elélvez,majd gyakorlatilag ugyanott tudja folytatni a szexet, nem konyul le neki, hanem tudja folytatni tovább.


Létezik ilyen, vagy ez varosi legenda?


2023. nov. 1. 14:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Itt a gyakorin nagyon sok ilyen van. Folyton arra panaszkodnak, hogy nincs gyógyszer arra, hogy örökké áll nekik. Némelyik még a kasztrálástól sem riadna vissza. Ezek vagy trollok, vagy ilyenek valóban léteznek? Nekem spriccelés után azonnal lelankadt mindig, ezért nem tudom a választ a kérdésre.
2023. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Elő-előfordul. Ez nem egy nagyon kutatott téma még nem is biztosak benne mi okozza. A legelfogadottabb az, hogy orgazmus közben ol,an hormonok szabadulnak fel amik 0ra csökkentik a nem vágyat és blokkolják az erekciót.

Az egyetlen hatásos dolog amit tudnak a regenerációs idő csökkentésére azok a potencianövelők.

De előfordulhat ha minden összejátszik és jól állnak a csillagok is, hogy bárkivel előfordul.

Ahogy írtam, még nem igen tudják hogy működik ez.

Nekem is volt ilyen régebben, mikor eszméletlen jó volt a szex, kihúztam, ráelveztem a csajra és nem éreztem a szokásos dolgot, hogy elment a kedvem, visszaraktam és nyomtam tovább. Szuper volt.

2023. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de olyan biztos létezik, hogy valaki élvezésre olyan 5-10 perc után képes folytatni.
2023. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Létezik ilyen.
2023. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Létezik
2023. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Létezik, csak valószínűleg gyógyszeres rásegítéssel, vagy ha nem akkor a nője tíz körömmel tartja maga mellet 😀
2023. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Az egyik szexkapcsolatomban a pasi ilyen volt. Az első szex utan mindig kemény maradt neki, a többi utan is hamar regeneralodott. Vele tenyleg végig dugtuk az éjjelt.
2023. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
42%
Nekem ilyen, van amikor élvezés után érzékenyebb, de akkor se annyira, hogy ne lehessen folytatni egyből.
2023. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%

Azt ugyan nem tudom, hogy mennyire gyakori, de én ilyen voltam. Volt egy lány, aki azt mondta nekem, hogy rajtam kívül csak egyvalamit ismert, egyik exét, akinek ugyanúgy állva maradt orgazmus után is, másik exe egylövetű volt.


Mindenesetre eddig én is inkább csak azt hallottam, hogy még aki képes is újabb menetre, annak is kell előtte 5-10 perc "pihi", míg úira felállítja. Nálam az első menetből megszakítatlanul megy a következő, csak nem mindig tudom kiélni ezt az igényemet.

2023. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Elméletben minden férfi ilyen, de gyakorlatban meg nem létezik.
2023. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!