Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan férfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi aki gumiban is ugyanúgy élvezi a szexet mint nélküle?

Figyelt kérdés
2023. aug. 26. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Igen, de ők nem heterók. Amúgy nem, aki azt állitja az simán hízeleg/hazudik vagy simán nem tolta még natúrba
2023. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Vannak ezek az ultra vékony gumik, ezzel tűrhető, de egyik férfi sem fogja ugyanúgy élvezni vele.
2023. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ugyanolyan csak a tudat más
2023. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
3-as, szerintem pedig nem voltál még nőben (de hogy kétféleképp nem, az tuti)
2023. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
pedig de:)
2023. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 érdeklődő35 ***** válasza:
91%
Extra vékony 55+os kerülettel el tudtam menni, de sokkal tovább tartott, és nem volt annyira jó, mintnélküle
2023. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen is, meg nem is. Gumival is élvezhető a szex, de tény, hogy gumi nélkül sokkal-sokkal jobb. Annyival viszont nem hogy parázni kelljen a nem kívánt terhességtől vagy alkalmiban az STD-től (az erre vonatkozó para eléggé le tud venni az élményből). Ezért értelmes ember alkalmiban mindig, párkapcsolatban meg ha másképpen nem védekezik a párja akkor felhúzza.
2023. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyéjszakás, anál, alkalmi, kezdődő kapcsolat, csak gumiban.

Kevésbé erzékeny, nem kell figyelni hogy ne élvezzek el idő előtt, elszorítja, így keményebb a farkam. Szóval van előnye is.

2023. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem ugyanolyan, de attól még jó az gumiban is.
2023. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A normális, érett férfiak nem picsognak ezen, hanem ha valami nem jó, akkor próbálnak több fajtát addig, amíg nem találnak olyat, ami kényelmes. Nyilván nem pont ugyanolyan érzés vele és nélküle, de gumival is lehet nagyon jó a szex.

Aki itt vinnyog, annak adok egy tippet: próbálja ki a latexmentes gumit, abból is vékonyítottat (pl SKYN elite). Nőknek sem ugyanolyan ám gumiban, de nekem ezzel volt a legkellemesebb tapasztalatom (mondjuk én a gumi szagot se szeretem).

2023. aug. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!