Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki antidepresszámsokat szed,...

Aki antidepresszámsokat szed, azok közül létezik olyan, aki ugyanúgy éli az életét, vannak barátai, teszi a dolgát és jól érzi magát a bőrében?

Figyelt kérdés

Azok az ismerősrim akik nem szedtek ilyen tablettákat, mindig így beszélnek ezekről a gyógyszerekről, viszont idáig, akikről tudom, hogy szedték, nem azt tapasztaltam, hogy teljes életet élnének.


Van, aki azt tapasztalta, hogy teljes életet élt antidepresszáns szedése mellett és olyan volt, mint egy átlagos ember?


2022. máj. 1. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl én. Egyeltalán nem mutatok ki semmit a boldogságon kívül. Így senki meg nem mondja, hogy többször feküdtem pszichiátrián és antidepresszánst szedek.
2022. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
37%

Én is szedtem, 1 évig. Dühroham kitörések miatt kaptam mert mindig elborult a fejem apróságokon. Vagy vezetés közben meg akartam valakit ölni.

Segített,most jelenleg normális,kiegyensúlyozott életet élek.

2022. máj. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy miközben szedte az illető ugyanúgy élt normálisan.
2022. máj. 2. 06:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Khm khm khm 🤪🤪🤪🤪🤪
2022. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó, összetett kérdés. Mi számít teljes életnek ? Hm ? Az, hogy a gyógyszerek tartanak úgymond életben valakit, meg a nyugtatók ? Szóval az nem teljes élet. Az ilyen emberek mentálisan betegek, de az nem jelenti automatikusan, hogy éppenséggel rossz, vagy buták lennének....
2022. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 nanana.....
2022. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 ugye ismerős storyk ?
2022. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Aki antidepit szed, az minimum szed mellé xanaxot vagy rivotrilt is.
2022. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátom.

Normálisabb életet él, mint a tabletta elött.

Sertralint szed.

2022. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!