Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nore kikotozve ratalal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nore kikotozve ratalal egy ferfi szerintetek hany szazalekotok segitene neki, es hany szazalekotok elne a helyzettel?

Figyelt kérdés
2023. okt. 29. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, segítségért kiált, vagy nem zavartatja magát? (Lány vagyok)
2023. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%

Pasik 98%-a nemierőszakot követne el .

De gondolom attól is függ hogy milyen nő egy fullos szexi bomba csaj vagy egy. Molett dagadt nő

Az utóbbinak segítenének

2023. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

2-es!


Beteg vagy!

2023. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Minden férfi gondoljon bele, hogy ha nő lenne és éppen kiszolgáltatott helyzetben lenne, jelen esetben megkötözve, milyen lelki törést okozna nektek, ha bárki aki éppen rátok talál, megerőszakolna?
2023. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én segítenék neki. Nem használnám ki szexuálisan.
2023. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%

4es az a baj hogy ilyenbe nagyon sok pasi bele se gondol

Nézd azt ha egy nő picit csinosabb mer öltözni màr készpénznek veszik a pasik hogy dugható

És még hibáztatja is van amiért fel vért venni egy ruhát,egy szoknyát esetleg neadj isten rövid nadrágot és egy topot.


De ha hosszú ruha meg garbó van rajta akkor is megteszik

Hibáztatás: miért ment arra.

2023. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Egy fiktív helyzetben is lehet férfigyűlölő rigmusokat tolni!


Egyszeri Gizi, azaz a hatos már minden baromságot idetolt.


Ez egy fikció. Sokkal több nő megy el egy összeesett férfi mellett. NA, EZ A VALÓSÁG!!!

2023. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9%
Mivel börtön jár érte, így elengednék, de ha nem, majdnem mind élne a lehetőséggel
2023. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

2., 6., 8. kommentelő

Neked bekattant valami, vagy mi? A férfiak éppen ugyan olyan nagy százalékban megbízhatóak, mint a nők. Ők is csak dolgozó, esetenként családapák is. Nem bántalmazó gyökerek. Istenem...

Mielőtt azt gondolod a válaszom után, hogy férfi vagyok, elmondanám, hogy nő vagyok.

2023. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én segítenék rajta, de ha szimpik vagyunk egymásnak, később, nyugodt körülmények között akár ismerkednék is vele.
2023. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!